REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Audiobooki rozgościły się w EmpikGo. 2000 tytułów za niecałe 20 zł miesięcznie

Empik oferuje już od pewnego czasu dostęp do audiobooków za pośrednictwem swojej mobilnej aplikacji. Teraz jednak wprowadza zupełnie nową, atrakcyjną ofertę abonamentową.

07.11.2018
18:28
audiobooki storytel science-fiction
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec lata Empik wprowadził do swojej oferty pierwszy cyfrowy abonament. W jego ramach mogliśmy bez dalszych opłat bez limitów korzystać z e-booków oraz z audiobooków lektur szkolnych. A dlaczego tylko lektur? Ktoś w Empiku najwyraźniej zadał sobie to samo pytanie, bowiem oferta właśnie została poszerzona o wszystkie audiobooki, jakie ten sklep ma w swojej ofercie.

Katalog dźwiękowych książek Empiku liczy sobie ponad 2000 pozycji. Warto zauważyć, że wśród nich są pozycje nieobecne w żadnym innym sklepie – w tym pozycje od wydawnictw Muza, Albatros czy Sonia Draga. Niektóre tytuły innych wydawnictw również są dostępne wyłącznie w EmpikGo: w tym Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana biografia, #to o nas czy Uniesienie. W sumie w ofercie znajdują się tytuły od 30 wydawnictw.

Abonament na audiobooki w Empik Go kosztuje niewiele… na razie.

By móc skorzystać z usługi, będziemy musieli zapłacić 19,99 zł. To jednak niestety tylko cena promocyjna – wraz z końcem roku zostanie ona podwyższona do 29,99 zł. Wszyscy klienci, którzy zakupią abonament jeszcze w 2018 r., będą mogli korzystać z niego w obniżonej cenie przez cały kolejny rok. Trzeba jednak przyznać, że nawet ta wyższa opłata wydaje się atrakcyjna: pod warunkiem, że audiobooki to jedna z naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu.

empikgo audiobooki class="wp-image-220313"
REKLAMA

Usługę można wypróbować bez opłat i zobowiązań – jest darmowa przez pierwsze 14 dni. Aplikacja EmpikGo dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Co więcej, jedno konto można powiązać z dwoma różnymi urządzeniami. Audiobooki można pobierać na stałe do pamięci urządzenia, dzięki czemu z usługi można wygodnie korzystać również w roamingu.

Największymi konkurentami EmpikGo są Audioteka i Storytel. Wydają się one być atrakcyjniejsze zarówno pod względem ceny, jak i liczby oferowanych pozycji. EmpikGo ma jednak wielki atut w postaci dobrych relacji z wydawnictwami – a co za tym idzie ma swoje originalsy, których u konkurencji niestety nie znajdziemy. Czy są one ciekawsze od pozycji dostępnych na wyłączność u konkurencji, to już zależy od gustu każdego z was. Wspomniany wyżej darmowy okres próbny się przyda, by móc to ocenić

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA