REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jules już rozmyśla o swoim życiu na HBO GO. Dzisiaj przyśpieszona premiera odcinka specjalnego „Euforii”

Zgodnie z pierwotnymi planami, 2. odcinek specjalny „Euforii” miał pojawić się na HBO GO 25 stycznia. Dalsze losy Jules możemy poznać jednak już dzisiaj.

23.01.2021
12:00
euforia 2 odcinek specjalny jules hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Przyzwyczailiśmy się już, że o branży filmowej i telewizyjnej w czasie pandemii mówimy przede wszystkim w negatywnym kontekście. A to coś nie wyszło, a to coś wstrzymano, a to coś opóźniono. Czasami jednak zdarzają się miłe niespodzianki. Tak też dzieje się w przypadku 2. odcinka specjalnego entuzjastycznie przyjętego przez widzów i krytyków serialu „Euforia”.

Przyśpieszona premiera odcinka specjalnego „Euforii” w HBO GO już dziś

Emisja 1. sezonu produkcji z Zendayą skończyła się w sierpniu 2019 roku. I chociaż ekipa miała wrócić na plan w marcu 2020 roku, tak się nie stało. Ba, nie wiadomo nawet kiedy zdjęcia się rozpoczną. Żeby jednak utrzymać zainteresowanie widzów twórcy zdecydowali się wypuścić dwa odcinki specjalne serialu. Pierwszy z nich pojawił się na HBO GO w grudniu minionego roku. Poznaliśmy w nim dalsze losy Rue. Niedługo potem zapowiedziano, że w styczniu pojawi się drugi, tym razem poświęcony Jules.

W 2. odcinku specjalnym „Euforii” mamy okazję bliżej przyjrzeć się postaci granej przez Hunter Schafer. Jego akcja rozgrywa się w okresie świątecznym, a bohaterka oddaje się refleksjom na temat minionego roku.

REKLAMA

Użytkownicy HBO Max mogą cieszyć się odcinkiem o Jules od piątku, 22 stycznia. Na polskim HBO GO epizod debiutuje już dziś.

Wszystkie dotychczasowe odcinki „Euforii” obejrzycie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA