REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Artur Orzech i bohaterowie produkcji Netfliksa przyznają punkty zespołom z „Eurovision Song Contest”

Artur Orzech pojawił się w nowym spocie promującym „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”. W opublikowanym właśnie w sieci wideo komentator Eurowizji łączy się z bohaterami popularnych produkcji dostępnych na platformie Netflix, którzy przyznają swoje punkty zespołom znanym ze wspomnianego filmu. 

07.07.2020
18:16
Eurowizja Netflix spot artur orzech
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku z powodu koronawirusa nie odbył się Konkurs Piosenki Eurowizji. Na szczęście z ratunkiem przyszedł Netflix. „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” zadebiutowało na platformie 26 czerwca 2020 roku. Od tamtej pory serwis regularnie puszcza oczko w stronę polskich widzów, promując swoją produkcję.

Chwilę po premierze „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” Rachel McAdams, która wciela się w filmie w główną bohaterkę, ujawniła, że uwielbia piosenkę polskiej grupy Tulia Fire of love. Z tym utworem zespół miał promować nasz kraj podczas zeszłorocznego finału słynnego na cały świat konkursu muzycznego. Niestety, skończyło się na występie w półfinałach. Nie przeszkodziło to jednak, aby to właśnie ten kawałek wpadł w ucho hollywoodzkiej aktorce.

Kilka dni temu natomiast w sieci pojawiło się wideo z Michał Szpakiem.

Polski wokalista śpiewa utwór Volcano Man, który na początku filmu możemy usłyszeć w wykonaniu Willa Ferrella i Rachel McAdams. Dodatkowo Szpak w opublikowanym teledysku naśladuje niezapomniane eurowizyjne występy.

Jak się okazuje nie było to jedyne wideo, jakie Netflix przygotował specjalnie dla polskich widzów. Dzisiaj w serwisie YouTube pojawił się filmik, w którym występuje Artur Orzech. Komentator Eurowizji i gospodarz rodzimych preselekcji łączy się z bohaterami popularnych produkcji Netfliksa, którzy przyznają swoje punkty rywalizującymi ze sobą w filmowym konkursie zespołom. Wśród nich jest Mike ze „Stranger Things”, Bojack Horseman, kardynałowie z „Dwóch papieży” czy Berlin z „Domu z papieru”.

REKLAMA

Film „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” dostępny jest na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA