REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Masz problemy w małżeństwie? Ewa Chodakowska i Joanna Krupa robią o tym program

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły i przygotowują pierwszy wspólny program na antenie TVN. Z opisu "secret projekt" wynika, że obie gwiazdy chcą pomóc małżeństwom z dłuższym stażem. Krupa i Chodakowska zaprosiły wszystkie pary na casting do programu.

22.02.2023
11:08
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa połączą razem siły
REKLAMA

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa znają się już dość długo, motywują się wzajemnie i wspierają. Słynna trenerka fitness i modelka postanowiły połączyć siły i stworzyć wspólnie program na antenie TVN. Na razie to nazywany chętnie przez gwiazdy "secret project", lecz z opisu w mediach społecznościowych można się dowiedzieć, że Chodakowska i Krupa zapraszają do udziału małżeństwa z dłuższym stażem.

REKLAMA

Chodakowska i Krupa tworzą razem program na antenie TVN. Pomogą małżeństwom z długim stażem.

Przedstawiamy Ci projekt DEDYKOWANY PAROM MAŁŻEŃSKIM, z długoletnim stażem.. Tak! W tym projekcie BOHATEREM BĘDZIESZ TY I TWÓJ MĄŻ. Jestem podekscytowana i pełna wiary, że dzięki niemu wiele par nie tylko zmieni swoje życie, ale przede wszystkim znów zostanie porwana, przez piękne emocje, które doprowadziły ich do ślubu! Bądź częścią pięknej, miłosnej historii i zgłoś się na casting na stronie TVN.pl - napisała podekscytowana Ewa Chodakowska na swoim Facebooku.

Na razie zarówno Chodakowska, jak i Krupa nie zdradzają za wiele szczegółów odnośnie ich programu, jednak niewykluczone, że może chodzić o odchudzanie i zdrowy tryb życia. Ten temat wybrzmiał z ust Chodakowskiej i Krupy zaproszonych ostatnio do "Dzień Dobry TVN".

REKLAMA

Chodakowska i Krupa będą odchudzać pary w programie?

Przed nami wyjątkowy projekt, który będzie kierowany dla par, które są w długim stażu małżeńskim- powiedziała Ewa Chodakowska. - Jak już jesteś długo z kimś, to trochę wchodzisz w ten rytm życia i sobie zapominasz, więcej zjesz, nie pójdziesz na fitness, [...], za dużo pracujesz, tej miłości nie dajesz drugiej osobie, zapominacie o sobie - dodała Joanna Krupa. Na razie obie panie zaprosiły do udziału w castingu wszystkie pary i jak zdradziły, więcej informacji o programie ma pojawić się wkrótce. Ich współpraca może być strzałem w dziesiątkę. Ewa Chodakowska już od lat inspiruje kobiety do zmiany trybu życia i ćwiczeń, z kolei Joanna Krupa pomaga uwierzyć w siebie paniom, dzięki m.in. programowi "Top Model".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA