REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ewa Farna edytorem Deezera!

W tym tygodniu użytkownicy Deezera nie dostaną maila od Eweliny. Dostaną go od... Ewy Farnej! Deezer w ramach nowej akcji oddaje serwis we władze lokalnym wokalistom i zespołom by podsyłali nam swoje muzyczne typy.

12.12.2013
8:53
Ewa Farna edytorem Deezera!
REKLAMA

Na Deezerze wystartowała nowa aplikacja "Deezer By...". Od teraz Deezerem będą zarządzać lokalni goście specjalni, którzy będą na serwisie odkrywać przed użytkownikami swoje muzyczne gusta. W Polsce na tymczasowego lokalnego edytora Deezera wybrano Ewę Farną.
deezer by

REKLAMA

W aplikacji możemy poznać gust młodej wokalistki. Na liście ulubionych albumów figurują płyty m.in. Dawida Podsiadło, Emeli Sande i Alanis Morissette. Ewa stworzyła też trzy różne playlisty, nazwane tak banalnie jak "Zawsze przy mnie" (na liście m.in. Herbie Hancock, Sistars, Robin Thicke, Michael Jackson), "W drodze" (w tej z kolei grają Justin Timberlake, Erykah Badu, John Legend i Demi Lovato) oraz "Przy porządkach domowych" (Jamie Cullum, Bruno Mars, Aretha Franklin i Dżem). Jest też mały element promocji siebie samej, bo można od razu obejrzeć kilka klipów Ewy.

Jeśli jesteście ciekawi muzycznego gustu Ewy Farnej to klikając tutaj lub w powyższy obrazek przeniesiecie się do aplikacji Deezer By. Możecie z niej poznać też gust edytorów serwisu z Holandii, Belgii, Turcji czy Australii. Osobiście nie mam nic do Ewy, ale mam nadzieję że w przyszłości na edytora wybierze się kogoś z ciekawszym gustem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA