REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Ezra Miller wygłosił przemówienie. To pierwsza taka wypowiedź, odkąd prawie go anulowano

Ezra Miller pojawił się na uroczystej premierze filmu "Flash", w którym zagrał główną rolę. Dla gwiazdora to pierwsze publiczne wystąpienie od prawie dwóch lat po licznych kontrowersjach oraz skandalach z jego udziałem. Na filmowej premierze MIller wygłosił krótkie przemówienie.

13.06.2023
13:32
Ezra Miller
REKLAMA

Ezra Miller po skandalach z jego udziałem, długo pozostawał w cieniu. Teraz aktor pojawił się na filmowej premierze "Flash", w którym zagrał główną rolę. To jego pierwsze publiczne wystąpienie od prawie dwóch lat. Aktor chętnie pozował fotoreporterom do zdjęć, ale też wygłosił krótkie przemówienie. Warto dodać, że ekipa "Flasha" zdradziła, że obecność Millera na czerwonym dywanie będzie jedynym zobowiązaniem aktora w kwestii promocji filmu.

REKLAMA

Ezra Miller wygłosił krótkie przemówienie. Podziękował ekipie za współpracę.

Ezra podziękował całej ekipie za współpracę, m.in. za ich "łaskę, roztropność oraz troskę", odnosząc się oczywiście do skandali z jego udziałem.

Kocham cię, mistrzu. Myślę, że jesteście niesamowici, a wasza praca jest monumentalna - powiedział aktor, zwracając się do reżysera Andy'ego Muschiettiego. Miller podziękował też dyrektorowi generalnego Warnera - Davidowi Zaslavowi.

Na swoim koncie Miller ma wiele skandali oraz licznych kontrowersji

Skandale z udziałem gwiazdora sięgają wiele lat wstecz. Już w 2011 roku, podczas kręcenia filmu "Charlie" Ezra był pasażerem pojazdu, który został zatrzymany w Pittsburghu z powodu zepsutego światła. Wtedy policja wykryła u aktora 20 g marihuany. Choć zarzuty zostały potem wycofane, gwiazdorowi groziła kara w wysokości 600 dolarów za dwa wezwania za zakłócanie porządku publicznego.

REKLAMA

Warto też wspomnieć o skandalu z jego udziałem z 2020 roku. W kwietniu Ezra przebywał w Reykjaviku, natomiast w miejscowym barze wdał się w dyskusję z jedną z kobiet. W pewnym momencie złapał ją za szyję i zaczął dusić, następnie rzucił ją na ziemię. Z kolei rok później na planie filmu "Flash" Miller miał mieć ciągłe załamania nerwowe, gdzie tracił panowanie nad sobą. W lutym 2022 roku było głośno o agresji ze strony Ezry wobec jego przyjaciółki - Nadii. Miał być wobec niej agresywny i obrażał ją, mówiąc, że jest nazistką.

Warto podkreślić, że amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć film Andy'ego Muschiettiego z udziałem Ezry już 14 czerwca, natomiast w Polsce już 16 czerwca. Jeśli wytwórnia zdecyduje się na nakręcenie kontynuacji, Miller powróci do roli superszybkiego bohatera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA