REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Facebook odmawia posłuszeństwa? Witaj w gronie pechowców. Serwis nie wczytuje się wielu użytkownikom na całym świecie

Facebook znowu się sypie. Kolejni użytkownicy raportują o problemach z serwisem, który odmawia posłuszeństwa w najpopularniejszych sieciowych przeglądarkach.

30.04.2021
12:32
facebook nie działa awaria social media
REKLAMA

Rośnie liczba zgłaszanych w ciągu kilku ostatnich godzin awarii Facebooka. U sporej części użytkowników serwis w ogóle się nie wczytuje: internautów wita biały lub czarny ekran pozbawiony jakichkolwiek komunikatów czy informacji o błędach. Problem pojawia się w różnych przeglądarkach, od Firefoxa aż po Safari. Kolejni użytkownicy portalu społecznościowego zgłaszają ten problem na całym świecie (na twitterze wystarczy sprawdzić hashtag #facebookdown).

REKLAMA

Facebook nie działa – użytkownicy zgłaszają błędy

facebook nie działa awaria social media class="wp-image-1711288"

O awarii jest głośno m.in. w Wielkiej Brytanii; tysiące mieszkańców Londynu zgłasza problem i skarży się na pusty, który pojawia się przy próbach wczytania strony.

Ciekawe jest to, że awaria wydaje się być absolutnie losowa: niektórzy nie uświadczyli najmniejszych nieprawidłowości w działaniu Facebooka na żadnej ze swoich przeglądarek.

REKLAMA

Aplikacja mobilna działa bez zarzutów, choć próby wymuszenia pełnej witryny w smartfonie również często kończą się problemami z jej załadowaniem. Żadne popularne zabiegi i manewry w ustawieniach przeglądarek nie działają. Przyczyny zjawiska póki co pozostają bez odpowiedzi.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA