REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fair Weather Friends zbierają na nowy teledysk. Możesz ich wspomóc na PolakPotrafi.pl

Fair Weather Friends to zespół, który powstał w 2011 roku. Mimo tak krótkiej kariery muzycznej są już całkiem znani i mają za sobą występy  na takich festiwalach jak: Opener 2012, Coke 2012 i Free Form 2013. Panowie, bo to czterech mężczyzn zasila FWF, grają muzykę elektroniczną i w tym roku Radio Roxy Fm przyznało im tytuł "Nadziei 2013". 

23.11.2013
18:40
Fair Weather Friends zbierają na nowy teledysk. Możesz ich wspomóc na PolakPotrafi.pl
REKLAMA

W swoim dorobku mają na razie dwa video-klipy do utworów: "Fortune Player" i "Fly By". Aktualnie na PolakPotrafi.pl zbierają na trzeci teledysk do piosenki "Fake Love" i na ten cel potrzebne jest im 6000 zł. Są na dobrej drodze - w chwili, gdy piszę ten tekst, mają już 4745 zł, a do końca akcji zostało 11 dni.

REKLAMA

Do stworzenia nowego video-klipu zespół wybrał Dawida Krępskiego, który odpowiedzialny jest za produkcje dla m. in. zespołu Hey, Moniki Brodki czy alternatywnych zagranicznych twórców, np. Igora Volka. Za teledysk dla tego ostatniego dostał nominację do UK Music Awards.

REKLAMA

Fair Weather Friends możecie wesprzeć już od 5 zł. Jeśli jednak zdecydujecie się wpłacić minimum 50 zł, dostaniecie od zespołu m. in. ich debiutancką płytę, która ukaże się na wiosnę 2014 roku. Więcej o projekcie i ewentualnej pomocy znajdziecie tu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA