REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kto zagra w filmie "Fantastic Beasts and Where to Find Them"? Są kandydaci

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to książka, którą Joanne K. Rowling napisała w trakcie tworzenia serii o Harrym Potterze. Publikacja miała być kopią podręcznika autorstwa Newta Skamandera, należącego do Harry'ego Pottera. Egzemplarz ten, po raz pierwszy kierowany do mugoli, swoją premierę miał w 2001 roku. W uniwersum Harry'ego Pottera został on wydany w 1927 roku.

28.05.2015
11:30
Kto zagra w prequelu serii o Harrym Potterze, "Fantastic Beasts and Where to Find Them"? Są kandydaci
REKLAMA
REKLAMA

Na podstawie książki, co wiadomo już od jakiegoś czasu, powstanie film, do którego scenariusz napisze sama Joanne K. Rowling. Główną rolę w filmie zagra Eddie Redmayne, znany z filmu "Teoria wszystkiego". Wcieli się on w postać autora wspomnianej książki, Newta Skamandera. Na razie nie wiadomo, kto będzie mu partnerował, ale znane są nazwiska aktorek, którymi zainteresowany jest Warner Bros. W wśród typowanych osób pojawiają się Alison Sudol, Saoirse Ronan, Dakota Fanning oraz Lili Simmons, które konkurują o rolę Tiny. W postać Queenie, starszej siostry Tiny, miałaby się wcielić Kate Upton, Katherine Waterston lub Elizabeth Debicki. Rozpatrywani są także kandydaci do roli Jacoba. W przypadku tego bohatera wymieniani są tacy aktorzy jak Steve Zisis, Zack Pearlman i Dan Fogler.

REKLAMA
eddie redmayne

Film "Fantastic Beasts and Where to Find Them" opowiadać będzie o wydarzeniach, które rozrywają się 70 lat przed powieścią "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Głównym bohaterem produkcji będzie Newt Skamander. W filmie poznamy jego osy i przygody, które doprowadziły do tego, że został on autorem bestiariusza znanego z cyklu o Harrym Potterze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA