REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Dwie części sagi „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, oscarowy „Ratatuj” i komediodamat „Sztokholm” - najciekawsze nowości HBO GO

Platforma streamingowa HBO GO przygotowała niezwykle ciekawe nowości na spokojną niedzielę. Które w szczególności warto obejrzeć? Podpowiadamy.

15.12.2019
8:58
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - kadr promocyjny
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na początku miesiąca na HBO GO trafiło osiem filmów z serii „Harry Potter”. Teraz na platformę dodano także dwa filmy o przygodach Newta Scamandra.

J.K Rowling, autorka sagi o „Harrym Potterze” po raz kolejny zabiera nas do świata magii i czarów. Tym razem w opowieści o Newtcie Scamandrze, młodym adepcie magizoologii, który później napisze książkę „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, która stanie się jednym z podręczników w szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

1. część przygód Newta to opowieść o wyprawie do Nowego Jorku, która wymknęła się nieco spod kontroli maga, gdy nieopatrznie wypuścił magiczne stworzenia na wolność. W tle zbierają się jednak czarne chmury mrocznej magii.

Film już dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

2. część przygód Newta Scamandera to diametralna zmiana kierunku, obranego przez twórców. Wracamy do znanych z sagi o Potterze miejsc, w tym do samego Hogwartu, a także poznajemy młodsze wersje charakterystycznych i lubianych bohaterów, w tym samego Albusa Dumbledore’a. Produkcja przygląda się także sylwetce Gellerta Grindelwalda, potężnego czarnoksiężnika, którego działania doprowadziły do rozpowszechnienia się na świecie wyznawców czarnej magii.

Film już dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

Sztokholm

Ciekawy komediodramat, przyglądający się sytuacji z 1973 roku, gdy grupa bandytów wparowała do banku w centrum Sztokholmu, a następnie wzięła kilkoro zakładników. Tego, co wydarzyło się później, nie mógł przewidzieć nikt. Potem jednak napisano całe tomy o fenomenie znanym jako „syndrom sztokholmski”. Z filmu Roberta Budreau dowiemy się, co doprowadziło do tej niecodziennej sytuacji.

Film już dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

Ratatuj

Słynna oscarowa animacja Pixara, opowiadająca o małym szczurku z wielkim marzeniem. Remy chciałby zostać kucharzem wykwintnej restauracji. Teraz, dzięki przyjacielowi w osobie młodego chłopaka, marzenie to może się spełnić. Niezwykle urokliwa, poruszająca i pełna ciepła opowieść o dążeniu do celu.

Film już dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

REKLAMA

Pełna lista dzisiejszych nowości:

  • Zwierzogród
  • Ray i Liz
  • Piorun
  • Sztokholm
  • Ratatuj
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
  • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA