REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD

„Fargo” wróci z 4. sezonem. FX zapowiada daty premier innych popularnych seriali

Popularna serialowa antologia „Fargo” wraca z 4. sezonem. Stacja FX zapowiedziała też daty premier innych lubianych seriali. Ogłoszono też kilka ciekawie zapowiadających się nowości.

10.01.2020
9:34
Fargo - grafika promocyjna
REKLAMA
REKLAMA

„Fargo” to serial stworzony przez Noah Hawleya w 2014 roku. Każdy sezon opowiada osobną historię. 1. inspirowany był natomiast filmem o tym samym tytule, w reżyserii Joela i Ethana Coenów.

Nowy, 4. sezon, osadzony będzie zaś w Kansas City w latach 50. Opowie o przedstawicielach mafii i walkach między różnymi jej frakcjami. Na ekranie zobaczymy: Chrisa Rocka, Jacka Hustona, Jasona Schwartzmana, Bena Winshawa, Uzo Adubę i Timothy’ego Olyphanta.

Nowe odcinki zadebiutują na amerykańskiej stacji już 19 kwietnia.

Powiązana z FX platforma Hulu zapowiedziała także daty premier innych seriali.

2 marca zobaczymy pierwsze odcinki serialu komediowego „Breeders”, który w komiczny sposób opowie o trudach rodzicielstwa. Serial firmuje swoim nazwiskiem Martin Freemanem, który nie tylko gra główną rolę, ale jest też jednym z pomysłodawców produkcji.

Kilka dni później, 5 marca, na platformie zadebiutują trzy inne seriale. „Devs” od twórcy „Ex Machiny” i „Anihilacji”, Alexa Garlanda, a także nowe sezony produkcji „Lepsze życie” i „Cake”.

„Devs” to cyber-thriller, opowiadający o młodej inżynier komputerowej, która przygląda się pracy firmy Amaya, gdyż podejrzewa, że jej działania odpowiedzialne są za zaginięcie jej chłopaka. W rolach głownych Nick Offerman, Sonoyo Mizuno i Zach Grenier.

„Better Things”, sygnowane nazwiskiem Louisa C.K i Pameli Adlon to komediodramat, opowiadający o wzlotach i upadkach rozwiedzionej matki trzech córek, która próbuje odnaleźć się w nowych warunkach swojego życia. Adlon gra główną rolę, za którą nominowaną ją do różnych nagród, w tym do Złotego Globa i Emmy.

„Cake” to natomiast serial animowany stacji FXX, w którym prezentowane są różnorodne krótkie animacje. Sezon 1. składał się z 8. odcinków, a każdy z nich opowiadał różnorodne historie, badające ważne kwestie współczesności, jak odmienne twarze naszej tożsamości w czasach rozwijających się technologii. Seria nr 2. otrzymała 10. odcinków.

10 marca to premiera serii „Dave” opowiadającej o zmaganiach młodego mężczyzny, który postanowił stać się najlepszym i najbardziej znanym raperem na świecie. Serial sygnują swoim nazwiskiem Jeff Schaffer, scenarzysta „Bruno” i „Dyktatora” oraz raper Lil’ Dicky.

W kwietniu natomiast czeka nas premiera świetnie zapowiadającego się miniserialu z udziałem Cate Blanchett, „Mrs. America”.

Serial polityczny, osadzony w Ameryce lat 60. i 70., gdy trwały rozmowy o wprowadzeniu Poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, w szczególności tych dotyczących Równości ze względu na płeć. Cate Blanchett występuje jako Phylis Schlafly, kobieta która była przeciwna wprowadzeniu zapowiadanych zmian. Dzięki takiej perspektywie widz lepiej pozna argumenty obu stron sporu o ratyfikację ważnych zapisów prawa.

Serial zadebiutuje na platformie Hulu 15 kwietnia.

REKLAMA

Tego samego dnia zobaczymy nowe odcinki 2. sezonu serialu „Co robimy w ukryciu”, bazującego na filmie Taiki Waititiego o tym samym tytule oraz 8. sezon animacji dla dorosłych  „Archer”. Warto wspomnieć też, że stacja FX wznowiła wczoraj serial „American Horror Story” aż do sezonu nr 13. W tym roku zadebiutuje już 10. sezon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA