REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na drugiej serii się nie skończy. Powstanie trzeci sezon "Fargo"

Stacja FX ogłosiła, że fantastycznie przyjęty serial "Fargo" autorstwa Noaha Hawleya doczeka się kolejnego sezonu. I trudno się dziwić tej decyzji - to zdecydowanie jedna z najlepszych telewizyjnych produkcji ostatnich lat. 

24.11.2015
10:02
Na drugiej serii się nie skończy. Powstanie trzeci sezon Fargo
REKLAMA
REKLAMA

W tej chwili nie znamy absolutnie żadnych szczegółów na temat trzeciej odsłony "Fargo" - ani planowanej daty premiery, ani potencjalnej obsady, ani tym bardziej choć szczątkowych informacji na temat fabuły. Niemniej jednak sam fakt, że dojdzie do jej realizacji, napawa ogromnym entuzjazmem. Tym bardziej, że zdaniem wielu, drugi sezon jest jeszcze lepszy od - znakomitego przecież - pierwszego. Serial ma obecnie wyśmienite oceny we wszystkich liczących się serwisach - 9/10 w IMDB, 100% od RottenTomatoes i 8,2/10 w Filmwebie.

fargo sezon 2 3
REKLAMA

"Fargo" zadebiutowało w 2014 roku i z miejsca zaskarbiło sobie sympatię widzów. Produkcja z udziałem między innymi Martina Freemana, Billy'ego Boba Thorntona i Allison Tolman chwalona była przede wszystkim za niesamowity klimat, rewelacyjny scenariusz i wyśmienite prowadzenie opowieści. Choć pierwszy sezon stanowił zwartą, zamkniętą historię, zdecydowano się na stworzenie drugiego, będącego jego prequelem, z zupełnie nową obsadą oraz kompletnie inną fabułą. Ten, co dość zaskakujące, okazał się równie doskonały, o ile nie po prostu lepszy.

Serial "Fargo" powstał na motywach filmu braci Coen o tym samym tytule, powstałym w 1996 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA