REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Półtorej godziny przemocy. Wszystkie Fatality z serii Mortal Kombat, na jednym filmie

Ktoś to w końcu zrobił. Na YouTube ółtoojawił się film przedstawiający wszystkie sekwencje kończące z serii Mortal Kombat, to jest Fatality, Brutality, Animality i pochodne.

06.04.2016
16:23
Wszystkie Fatality z serii Mortal Kombat, na jednym filmie
REKLAMA
REKLAMA

Nie pominięto przy tym żadnej gry, nawet mobilnych odsłon oraz cross-overów. Poniższy film przedstawia absolutnie każdą animację kończącą w historii 25-letniej serii. Począwszy od pierwszego Mortal Kombat z 1992 roku, kończąc na świetnym, puchnącym od zawartości Mortal Kombat XL sprzed kilku tygodni.

Kompletny zbiór Fatality z serii Mortal Kombat to ponad półtorej godziny brutalnego materiału.

Sam zmarnowałem już 20 minut, oglądając sekwencje końcowe z pierwszych trzech odsłon bijatyki. Im dalej, tym więcej drzew. Nowe postaci, nowe pochodne Fatality, do tego kończące sekwencje z wykorzystaniem „dobrodziejstw” terenu, takich jak kolce, zapadnie, przepaście, akweny z kwasem i tak dalej… Jeżeli jest się fanem serii, jest co oglądać.

REKLAMA

Jeżeli nie - cóż, zamieszczony na YouTube materiał to wciąż kawał gamingowej historii, którą można sobie przypomnieć. Chociaż Fatality są brutalne, okrutne i ociekające krwią, ich zbiór osadzony w jednym filmie wideo to świetna podróż przez rozwój samej branży gier. Nowe techniki animacji, coraz bardziej szczegółowe wykonanie postaci, przejście z grafiki 2D do pełnego trójwymiaru - oto 25 lat technologicznego postępu, pokrytego keczupem i kiczowatymi efektami gore.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA