REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fear the Walking Dead – pierwsza scena już w sieci, przypomina o niedzielnej premierze

Mamy dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że młodzież wraca do szkół i pilnej nauki. Druga – powracają ulubione seriale, a także zupełnie nowe produkcje. Jedną z nich jest długo oczekiwane „Fear The Walking Dead”.

20.08.2015
19:08
Fear the Walking Dead – premiera już w tę niedzielę!
REKLAMA
REKLAMA

Pilot „Fear The Walking Dead” zadebiutuje w amerykańskiej telewizji już najbliższej niedzieli. AMC przygotowało dla fanów coś wyjątkowego. Odcinek otwierający pierwszy sezon nowego serialu będzie trwał aż 90 minut. Zdaniem producentów właśnie tyle potrzebujemy, aby dokładnie poznać zupełnie nowych bohaterów, a także linię czasową, w której rozgrywa się akcja (nie tak do końca) post-apokaliptycznego serialu.

„Fear The Walking Dead” weźmie na tapetę najciekawszy moment podczas każdej fikcyjnej epidemii zombie.

Pierwsze dni apokalipsy i świat walący się na naszych oczach. Rozpoczynający się chaos, ludzie uciekający przed siebie, motłoch podejmujący irracjonalne decyzje, atmosfera paniki, zaszczucia i wszechobecnego zagrożenia – może być naprawdę ciekawie. Zwłaszcza, że zwiastun nadchodzącego serialu robi naprawdę dobre wrażenie:

Fani „The Walking Dead” jeszcze nigdy nie zetknęli się z taką perspektywą. Pomysł wydaje się o tyle trafiony, że stanowi kapitalną odskocznię od kolejnego sezonu przygód Ricka i jego drużyny w post-apokaliptycznym świecie. Obie produkcje będą prowadzone jednocześnie, chociaż ze względu na odmienne linie czasowe, bohaterowie seriali raczej się nie spotkają. No, a przynajmniej nie dojdzie do tego zbyt szybko.

Z okazji nadchodzącej premiery „Fear the Walking Dead” stacja AMC opublikowała scenę z pierwszego odcinka.

Ta trafiła do sieci i może ją zobaczyć każdy, kto jest ciekaw co tym razem przygotowali dla nas scenarzyści. Na ponad 3-minutowym materiale widzimy Nicka Clarka – jednego z głównych bohaterów „Fear The Walking Dead”. Nick to uzależniony od narkotyków ćpun, który najprawdopodobniej obudził się po jednej z wielu libacji.

//

REKLAMA

Pamiętajcie – „Fear The Walking Dead” zadebiutuje już w najbliższą niedzielę, na amerykańskim kanale AMC, amc.com, iTunes oraz Google Play.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA