REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Fear The Walking Dead” oraz 6 sezon „The Walking Dead” – zwiastuny długo oczekiwanych seriali

Z okazji imprezy Comic Con w San Diego stacja AMC postanowiła pochwalić się pierwszymi zwiastunami swoich czołowych seriali, to jest szóstego sezonu „The Walking Dead” oraz debiutującego w telewizji „The Walking Dead”.

11.07.2015
21:12
Fear The Walking Dead i 6 sezon The Walking Dead -zwiastuny
REKLAMA

Niestety, pod względem blokowania zawartości AMC wciąż pozostaje mentalnie  w XX wieku. Świeżo opublikowanych materiałów reklamowych nie da się obejrzeć na ich oficjalnym kanale YouTube. Powód? Ograniczenia regionalne. Na całe szczęście Internet nie znosi tego typu zagrywek i zwiastuny można już obejrzeć z poniższych, alternatywnych źródeł.

REKLAMA

„Fear the Walking Dead” wygląda naprawdę dobrze. Znacznie lepiej, niż przypuszczałem.

Akcja serialu „Fear the Walking Dead” ma pokazywać pierwsze dni walki z epidemią zombie, która ogarnia Stany Zjednoczone. To całkowita zmiana otoczenia. Przypomnijcie sobie ostatnie odcinki „The Walking Dead”. Przygody Ricka i jego drużyny wyglądają jak post-apokaliptyczna podróż po pustkowiach, na których ludzki gatunek już dawno utracił panowanie. Domy porośnięte pnączami, trawa rosnąca na ulicach czy watahy dzikich psów sprawiają, że naprawdę czuć obcość niegdyś znanych terenów.

„Fear The Walking Dead” jest zupełnie inne. Nie tylko jeżeli chodzi o otoczenie, ale również klimat. Gdyby nie tytuł poniższego materiału filmowego, w życiu bym się nie domyślał, że akcja serialu ma miejsce w tym samym fikcyjnym świecie. „Świeże” zombie, do tego korzystanie z sieci internetowej, wojsko i policja na ulicach – to zupełnie nowa perspektywa. Inna nawet od pierwszych odcinków „The Walking Dead”, w których Rick budzi się ze śpiączki. Muszę przyznać, że pierwszy zwiastun nowej serii w świecie Kirkmana naprawdę, ale to naprawdę mi się podoba.

W 6 sezonie „The Walking Dead” Rick nadal jest dupkiem

Debiutancki zwiastun „Fear the Walking Dead” to nie jedyna atrakcja AMC w San Diego. Swój własny zwiastun dostał również szósty sezon uwielbianego, niezwykle popularnego „The Walking Dead”. Ten jest naprawdę długi i pokazuje, czego możemy spodziewać się w nadchodzących odcinkach.

Jednym z najciekawszych elementów piątego sezonu była przemiana głównego bohatera. Rick z osoby, która jest „ostatnim sprawiedliwym” nowego świata przeistacza się w bezwzględnego barona, z którym dawniej sam walczył. Policjant zabija, zamiast izolować ludzkie zagrożenie. Podejmuje raptowne decyzje, kieruje się emocjami oraz sprawia wrażenie nie do końca poczytalnego.

REKLAMA

Scenarzyści z AMC zamieniają Ricka na naszych oczach. Po tym, co widzę na powyższym zwiastunie, zgaduję, że to nie koniec metamorfozy. Rick wchodzi z konflikt z coraz większą grupą osób, pomimo piastowanego stanowiska lidera. Jego starcie z ukochanym przez miłośników tego serialu Darylem zapowiada się nad wyraz ciekawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA