REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fest Festival 2019 z nowymi gwiazdami. Duet Disclosure, Róisín Murphy, Sokół i inni wystąpią w Parku Śląskim

Debiutant na polskim rynku festiwalowym, Fest Festival, ogłasza kolejnych wykonawców. W sierpniu w Parku Śląskim wystąpią m.in. Disclosure i Róisín Murphy.

12.03.2019
12:57
fest festival 2019
REKLAMA
REKLAMA

To już trzecie ogłoszenie Fest Festivalu. Dowiedzieliśmy, kto będzie główną gwiazdą drugiego dnia festiwalu.

Headlinerem drugiego dnia Fest Festivalu będzie Disclosure.

O duecie braci Lawrence zrobiło się głośno w 2013 roku, przy okazji ich debiutanckiego albumu „Settle”. Panowie mają na koncie jeszcze jeden longplay, wydany w 2015 roku „Caracal”, aktualnie pracują zaś nad kolejnym krążkiem. Disclosure zagrają w Parku Śląskim swój DJ set.

Do grona artystów, którzy wystąpią na imprezie, dołączyła także Róisín Murphy. Autorka czterech solowych albumów długogrających, niegdyś związana z formacją Moloko świetnie sprawdzi się w formule festiwalowej.

W Chorzowie swój najnowszy materiał zaprezentuje brytyjski indiepopowy zespół Kero Kero Bonito oraz grupa Viagra Boys. Nie zabraknie również propozycji dla fanów nowoczesnego R&B - tych z pewnością do Chorzowa przyciągnie JMSN. Na festiwalu wystąpi także Sokół, promujący właśnie swój pierwszy solowy album zatytułowany „Wojtek Sokół”.

Wśród ogłoszonych wcześniej wykonawców, którzy pojawią się w Parku Śląskim, znaleźli się Wu-Tang Clan, Lost Frequencies, Little Dragon, Albo inaczej oraz Vitalic pres. Dima (live)

REKLAMA

Fest Festival odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2019 w Parku Śląskim w Chorzowie.

Będzie to pierwsza edycja festiwalu. Do 15 marca 2019 istnieje szansa zakupu biletów w niższej cenie. Szczegóły znajdziecie na stronie Fest Festival.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA