REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Festiwal Kultury Polskiej w Biedronce. W ofercie ponad 30 książek

Promocja na książki zawsze jest mile widziana. Tym razem Biedronka organizuje Festiwal Polskiej Kultury, więc na sklepowych półkach znajdziemy rodzime tytuły. Za każdą pozycję zapłacimy nie więcej niż 25 zł.

11.05.2018
11:20
Promocja na książki w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Wciąż trwa jeszcze promocja na wydania kieszonkowe, a Biedronka już ma kolejną ofertę. I tym razem każdy znajdzie coś dla siebie. W sklepach znajdziemy beletrystykę, książki historyczne czy poradniki kulinarne, więc wszyscy powinni być zadowoleni.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Zrób mi jakąś krzywdę

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-162084"

Wznowione wydanie debiutanckiej powieści Jakuba Żulczyka, uznawanej za jedno z jego najważniejszych dzieł. Dawid to 25-letni student prawa, który poznaje uzależnioną od gier wideo 15-latkę Kaśkę. Chłopak postanawia ją porwać, co jest początkiem ich niesamowitej podróży po Polsce. Na swojej drodze spotkają religijnych fanatyków, typowych dresiarzy czy mającego poważne problemy psychiczne prywatnego detektywa. Przy okazji dowiedzą się czym jest przyjaźń, miłość i dorosłość.

Wilcze leże

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-162093"

Wydany w zeszłym roku zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka. Czytelnicy mają szansę zapoznać się z kolejnymi przygodami dobrze znanych sobie bohaterów. Robert Storm poznaje piękną dziewczynę, która ma szansę zostać tą jedyną. Jednocześnie naraża się bardzo wpływowym postaciom, przez co będzie musiał ratować się ucieczką. Z kolei dr Skórzewski ponownie stanie przed zagadkami wykraczającymi poza ludzki umysł. Pilipiuk przedstawia także czytelnikom nowego bohatera – inspektora Pawła Nowaka, który bada sprawę pewnej mumii z Breslau.

Polska odwraca oczy

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-162096"

Zbiór reportaży wielokrotnie nagradzanej Justyny Kopińskiej. W książce znajdziemy teksty, które przyczyniły się do zatrzymań przestępców czy zmian dotyczących przepisów bezpieczeństwa w instytucjach zamkniętych. Z całości wyłania się obraz nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości i nienaprawionej ludzkiej krzywdy. Kopińska przedstawia m.in. historię znęcania się nad pacjentami szpitala psychiatrycznego w Starogradzie Gdańskim czy tuszowaniu przez aparat państwowy spraw morderstw, które wydają się nierozwiązywalne.

Roman by Polański

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-162087"

Autobiografia polskiego reżysera, napisania kilkadziesiąt lat temu, jednak wydana dopiero w 2017 r. Polański jest w niej niesłychanie szczery; przywołuje zarówno swoje największe sukcesy, jak i porażki. Filmowiec opisuje współpracę z największymi gwiazdami kina, a także kontakty z przyjaciółmi. Nie waha się także wracać do momentów cierpienia. Książka jest także porównaniem społeczeństwa z czasów dzieciństwa i młodości reżysera z ludźmi naszych czasów.

Masa o procesie polskiej mafii

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-162090"

Najnowsza książka Artura Górskiego, powstała w oparciu o rozmowy z Jarosławem „Masą” Sokołowskim. Tym razem opowiada o rozpoczętym w 2002 r. procesie mafii pruszkowskiej, w którym sam był świadkiem koronnym. Nie jest to jednak zbiór stenogramów z rozprawy. Masa zdradza nieznane i przemilczane fakty z procesu, którym żyła cała Polska. Były gangster udowadnia, że sprawa wcale się nie zakończyła, a w postępowaniu pominięto wiele istotnych rzeczy.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy również kilka rodzajów poradników kulinarnych. Wielbicieli książek historycznych zainteresują dzieła Sławomira Kopera. Ponadto promocja obejmuje także wybrane tytuły Remigiusza Mroza czy książki obyczajowo-miłosne, jak choćby Kobiety wzdychają częściej Agaty Przybyłek. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Za książki kulinarne zapłacimy 19,99 zł. Pozostałe tytuły kosztują 24,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA