REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Fifty Shades of Bricks". LEGO cudownie trolluje "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów, "Pięćdziesiąt twarzy Greya", adaptacji bestsellera E.L. James już za tydzień, 13 lutego 2015 roku. Emocje związane z filmem podkręcały nie tylko zwiastuny, ale także teledyski utworów promujących ekranizację w reżyserii Sam Taylor-Johnson. Ostatnio zażartować z "Pięćdziesięciu twarzy Greya" postanowił SpongeBob, a teraz zrobiły to... klocki LEGO. 

06.02.2015
11:57
Fifty Shades of Bricks, czyli LEGO lepsze niż Jamie Dornan
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun do "Fity Shades of Bricks", w którym wystąpiły klocki LEGO jest co prawda wierną adaptacją tego oryginalnego, ale nie sprawia to, że jest mniej zabawny. Choć brak w nim elementu zaskoczenia (może oprócz tytułu pojawiającego się na końcu), trailer bawi samym pomysłem umieszczenia w nich zabawek z dzieciństwa. Plastikowe klocki potrafią bardziej rozruszać i wywołać więcej emocji niż Jamie Dornan i Dakota Johnson w rolach głównych.

REKLAMA

Twórcy filmów z klockami LEGO powinni rozważyć stworzenie własnej wersji powieści E. L. James. Nie obraziłabym się wcale, gdyby "Fifty Shades of Bricks" doczekało się czegoś więcej niż tylko trailera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA