REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadchodzi film Aladdin, a więc pora obudzić nasze wewnętrzne dzieci. Tak prezentuje się oficjalny zwiastun

Animacja Aladyn to kolejna z kultowych produkcji Disneya, która doczekała się swojej nowej wersji. Jak prezentuje się pełnometrażowy film Aladdin z aktorami przejmującymi role animowanych bohaterów?

12.10.2018
10:54
aladdin zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Mimo że zaprezentowany przez Disneya zwiastun nie ujawnia zbyt wielu szczegółów, ten na pewno zainteresuje wszystkich tych, którzy dawno temu pokochali historię ubogiego chłopaka z magicznym dywanem.

Aladdin zwiastun:Fabuła zbliżającego się filmu ma bazować na oryginalnej animacji, która swoją premierę miała w 1992 roku. Młody chłopak, Aladyn, żyje na ulicach wielkiego miasta. Pewnego dnia zakochuje się w księżniczce Dżasminie. Nie może jednak nawet myśleć o jej poślubieniu, dopóki sam nie zostanie księciem. Los sprzyja Aladynowi. Bohater znajduje zaklętą lampę i uwalnia z niej tajemniczego ducha, Dżina. Ten zgadza się spełnić trzy życzenia chłopca, który pozwolił mu wydostać się z zamknięcia. I wydawałoby się, że wszystko potoczy się gładko, ale na drodze do spełnienia marzeń Aladyna stoi jeszcze Dżafar, wiecznie knujący sługus Sułtana, ojca Dżasminy.

Zwiastun pozwala przypuszczać, że film Aladdin opowie dokładnie tę samą historię, co animacja sprzed lat.

Oprócz zapowiedzi wideo dostaliśmy także inne materiały promocyjne produkcji. Dzień przed premierą oficjalnego zwiastuna, Will Smith, grający w filmie Dżina, opublikował na swoim profilu na Facebooku plakat Aladdina.

REKLAMA

Przypomnijmy, że studio ma w planach odtworzyć w najbliższych latach wszystkie swoje kultowe produkcje, a część remake'ów mieliśmy już okazję zobaczyć na dużym ekranie. Jeśli Aladdin będzie prezentował podobny poziom co Księga dżungli albo Piękna i Bestia,to z pewnością wszyscy fani Disneya nie powinni się czuć rozczarowani.

Film Aladdin zawita do polskich kin 24 maja 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA