REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz pierwsze sekundy finałowej „Gry o tron” i wiele więcej. 2019 będzie rokiem HBO

HBO ma za sobą z pewnością udany rok. Stacja zdołała podbić serca wielu widzów takimi produkcjami jak „Ślepnąc od świateł”, „Ostre przedmioty” czy „Sukcesja”. Jednak jak pokazuje materiał promocyjny HBO na 2019 rok, kolejne miesiące zafundują nam istne wejście smoka. Jest na co czekać!

07.01.2019
10:40
filmik promocyjny hbo
REKLAMA
REKLAMA

I to nie tylko w przenośni, ale też dosłownie. Materiał promujący seriale HBO na 2019 rok został wyemitowany pierwszy raz podczas wczorajszej 76. gali rozdania statuetek Złotych Globów. W nim dostaliśmy kilkusekundowe zapowiedzi nowości, jakie szykuje stacja na dwanaście zbliżających się nowości.

8. sezon „Gry o tron”, nowe „Wielkie kłamstewka” i „Watchmen” - zobacz zapowiedzi HBO na 2019 rok:

Do gry wraca przede wszystkim sztandarowy hit stacji, czyli „Gra o tron” ze swoim finałowym, 8. sezonem. W wideo zobaczyliśmy dokładnie 8 sekund nowej odsłony przygód w Westeros. Chociaż materiał jest krótki, to łącząc go z już znanymi nam informacjami, jesteśmy w stanie domyślić się kilku kwestii. Po pierwsze, wnioskując z zakończenia 7. sezonu, można stwierdzić, że tych kilka pokazanych światu sekund pochodzi z pierwszej części finałowego sezonu. Widzimy na nim powitanie Daenerys, Jona i Sansy w Winterfell.

Warto wspomnieć, że jest to pierwsze spotkanie Daenerys i Sansy w uniwersum „Gry o tron”. Lady Winterfell wita Khaleesi słowami „Winterfell jest twoje, Wasza Wysokość”. Natomiast przyglądając się Jonowi i Daenerys, możemy również wnioskować, że nadal nie są świadomi swoich prawdziwych powiązań rodzinnych. W tle całej sceny widzimy również Brianne z Tarthu, która wygląda na bardziej zaniepokojoną, niż do tego przywykliśmy.

Jednak nie samą „Grą o tron” człowiek żyje. Film promocyjny HBO pokazuje również urywki z innych produkcji stacji.

Wielkie kłamstewka 2. sezon class="wp-image-192991"
REKLAMA

Wśród nich znajduje się zapowiedź 2. sezonu „Wielkich kłamstewek”. Twórcy pokazali nam od razu jedną z najbardziej wyczekiwanych postaci serialu, a więc dołączającą do obsady Meryl Streep. Możemy również podziwiać Maharshalę Alego w 3. sezonie „Detektywa”, który pojawi się najwcześniej ze wszystkich promowanych w filmie seriali, bo już 14 stycznia. Fani „Figurantki” mogą obejrzeć pierwszy fragment nadchodzącego 7. sezonu obrazu. W 2019 roku powrócą również zeszłoroczne nowości stacji, czyli wielokrotnie nominowane do prestiżowych nagród seriale „Barry” oraz „Sukcesja”. Zobaczyliśmy również pierwsze sekundy nowych produkcji, takich jak  „Watchmen”, „Euphoria”, „Chernobyl” i „Catherine the Great”.

Z tego, co pokazuje nam filmik promocyjny HBO na 2019 rok, możemy się spodziewać jeszcze lepszych dwunastu miesięcy, niż te, które właśnie minęły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA