REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Film przyrodniczy z efektami specjalnymi w stylu Michaela Baya? Jestem na tak!

Filmy przyrodnicze są na ogół ciekawe same w sobie. Ale wzbogacone o komputerowo dodane lasery i wybuchy prezentują się jeszcze lepiej.

26.06.2015
15:00
Film przyrodniczy z efektami specjalnymi w stylu Michaela Baya? Jestem na tak!
REKLAMA
REKLAMA

Na kanale użytkownika Blackhawk na YouTube pojawiła się przeróbka fragmentu filmu przyrodniczego zrealizowanego przez BBC, prezentująca epicki pojedynek strzelającego laserem z paszczy krokodyla i nietoperzami-bombowcami. Obrazu dopełnia dramatyczny głos lektura, zachowany z oryginalnej produkcji. Efekt jest naprawdę znakomity.

REKLAMA

Krokodyle polujące na nietoperze, które w wodnej toni poszukują owadów. Chyba nawet znany z swojego uwielbienia do efektownych wybuchów Michael Bay nie wpadłby na to, by wcisnąć efekty specjalne do tego typu scenki. Choć - jeżeli kiedyś zobaczy ten film - zapewne będzie tego gorzko żałował. Choć filmy przyrodnicze powstają obecnie przede wszystkim na zamówienie publicznych stacji telewizyjnych, gatunek ten zaistniał najpierw w świecie kina. I być może - w takiej formie - mógłby powrócić na srebrny ekran. Skoro nawet "Transformers: Wiek zagłady" zarobił przeszło miliard dolarów, laserowy pojedynek w królestwie zwierząt na pewno sprzedałby się przynajmniej równie dobrze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA