REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmy na DVD za grosze w Biedronce. Sprawdź, co kupić do swojej kolekcji

Już dzisiaj w Biedronce możecie kupić filmy na DVD. To dobra okazja, aby za kilka złotych powiększyć płytową kolekcję.

21.01.2019
14:39
filmy w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Promocja na filmy w Biedronce – co warto kupić?

Shrek

Być może trudno znaleźć dzisiaj kogoś, kto nie widziałby przynajmniej jednego filmu z zielonym ogrem w roli głównej. Tym bardziej zachęcam, aby zastanowić się, czy nie warto za te kilkanaście złotych uzupełnić swoje kolekcji płyt. W ofercie Biedronki dostępne są aż 4 filmy, które zabiorą was w baśniowy świat tej jednej z najpopularniejszych franczyz świata: „Shrek”, „Shrek 2”, „Shrek Trzeci”, „Shrek Forever”.

Każdy film, który opowiada o irytującym się szybko ogrze kosztuje 14,99 zł.

Szepty

To jeden z tych filmów grozy, który strach i poczucie zagrożenie buduje nastrojem i ciekawą, mroczną tajemnicą. To również jedna z tych historii, w których wiara w rozum musi zmierzyć się z trudnymi do wyjaśnienia zjawiskami. Oczywiści, gdy tylko pojawia się postać, która musi skonfrontować swój racjonalny rozum z tym, co nadnaturalne, możemy domyślać się, jak to się skończy. A jednak całkiem niezła rola Dominika Westa i oczywiście świetna Rebecca Hall w roli głównej sprawiają, iż film jest przynajmniej warty polecenia. Nawet jeśli się nie przestraszycie, to powinniście docenić wspaniały nastrój filmu.

„Szepty” przestraszą was za 9,99 zł.

Zwierzęta nocy

Film, który udanie łączy ze sobą klimat thrillera i melodramatu. To historia o kobiecie, która pewnego dnia otrzymuje powieść napisaną przez jej byłego męża. Czytana książka powoduję pęknięcie w jej idealnym, chociaż, jak się wydaje, dość pustym życiu. Szybko przekonujemy się, że fabuła zostanie poprowadzona dwutorowo, a kobieta wkrótce odkryje, że ta brutalna powieść rymuje się z jej życiem. W rolach głównych Amy Adams i Jake Gyllenhaal, chociaż ja i tak najlepiej pamiętam świetny występ Michaela Shannona.

Z treścią książki otrzymanej przez Susan Morrow zapoznacie się za 9,99 zł.

A co po za tym?

Trochę polskiego kina: "Listy do M.", "Listy do M. 2", "Plac Zbawiciela","PitBull. Nowe porządki". A także science-fiction „Ex Machina”, klika części „Nocy oczyszczenia”. Fanom absurdalnego humoru spodoba się obecność „Sensu życia wg Monty Pytona". Pełną ofertę znajdziecie tutaj.

Ile to kosztuje?

Ceny filmów zaczynają się już od 9,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Sprzedaż płyt zaczyna się dzisiaj, a oferta będzie trwała do 2.02.2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA