REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie widziałeś jeszcze tegorocznych oscarowych filmów? Masz świetną okazję, by to nadrobić

Fanów kina, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć wszystkich filmów nominowanych do tegorocznych Oscarów, ucieszy nowa propozycja sieci kin Helios.

05.03.2018
11:00
oscary 2018
REKLAMA
REKLAMA

Tegoroczna gala rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już za nami. Poznaliśmy już zwycięzców we wszystkich kategoriach. Nie każdy widział filmy nominowane do Oscarów 2018, w tym te wyróżnione dziś w nocy przez kapitułę jako najlepsze.

Filmowy nominowane do Oscarów 2018 - gdzie obejrzeć?

Nie wszystkie nominowane filmy trafiły do serwisów VOD i na płyty DVD/Blu-ray, a w dodatku nawet najlepszy telewizor nie zastąpi wrażeń podczas oglądania ich na kinowym ekranie. Poza tym wiele z produkcji nie da się już zobaczyć w kinie, podczas regularnych seansów.

Sieć kin Helios wyszła wczoraj z ciekawą z propozycją do miłośników kinematografii. W ramach cyklu KinoKonesera zorganizowano specjalne pokazy filmów nominowanych do 90. edycji Oscarów. Seanse ruszają już dzisiaj, czyli 5 marca i organizowane będą w kolejne poniedziałki.

Oscarowe filmy w kinach Helios - rozkład jazdy.

REKLAMA

Profil kina Helios na Facebooku podał, które nominowane do Oscarów filmy pojawią się w emisji w ramach cyklu KinoKonesera. Pierwszym z nich będzie Twój Vincent. Za tydzień, czyli 12 marca odbędą się seanse Trzy billboardy za Ebbing, Missouri.

Po kolejnych dwóch tygodniach, czyli 26 marca, przyjdzie pora na Niemiłość, a we wcześniejszym tygodniu, czyli 19 marca pojawią się Wszystkie pieniądze świata lub The Square, ale tylko w wybranych kinach. Z dokładnymi terminami seansów można zapoznać na stronie Heliosa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA