REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmy od Marvela i "Gwiezdne wojny" nie skończą się nigdy

Disney posiada dwie niezwykle potężne marki - "Gwiezdne wojny" i Marvela. Obie cieszą się olbrzymią popularnością ze strony fanów. Obie będą w związku z tym eksploatowane w nieskończoność. 

27.01.2016
11:20
marvel avengers mcu kapitan marvel
REKLAMA
REKLAMA

Tak przynajmniej twierdzi prezes Disneya, Bob Iger. W udzielonym BBC wywiadzie stwierdził, że obie serie - "Gwiezdne wojny" i filmy Marvela to kury znoszące złote jaja, a tych, jak wiadomo, po prostu się nie zarzyna. Iger zapowiedział więc, że kolejne produkcje spod ich znaku ukazywać się będą w nieskończoność.

gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat — kopia class="wp-image-55669"

Na ten moment wiadomo, że poza "Przebudzeniem Mocy", które weszło do kin w grudniu ubiegłego roku, czeka nas jeszcze pięć kolejnych filmów z uniwersum "Gwiezdnych wojen" - dwie kolejne części nowej trylogii oraz trzy spin-offy. Prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company poinformował, że - zresztą zgodnie z przewidywaniami - na tym wcale się nie skończy, a premiera następnych widowisk to jedynie kwestia czasu.

REKLAMA
premiery filmów o superbohaterach marvel dc class="wp-image-39923"

Jeśli zaś chodzi o produkcje ze stajni Marvela, już teraz w planach jest ich kilkanaście - w tym między innymi "Deadpool", "Dr Strange", "Black Panther" żeby wymienić tylko kilka z nich. A bohaterów, o których można by zrobić film, jest jeszcze cała masa, co daje w zasadzie nieograniczone możliwości. I faktycznie, teoretycznie ukazywać się mogą w nieskończoność. Choć "nieskończoność" w tym kontekście oznacza oczywiście "tak długo, jak będą przynosić zyski".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA