REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Strzeż się spoilerów. Finał „Gry o tron" już tej nocy

Dzisiejszej nocy stacja HBO wyemituje ostatni odcinek serialu „Gra o tron”. Gdzie i o której oglądać finał? 

19.05.2019
18:00
Gra o Tron - finał
REKLAMA
REKLAMA

Opcja dla nocnych marków

Najnowszy, finałowy odcinek „Gry o Tron” będzie dostępny na antenie stacji HBO już o godzinie 3.00, równocześnie z amerykańską premierą. To najlepsza opcja dla nocnych marków oraz osób, które obawiają się, że Internet zepsuje im zwroty fabularne, publikując spoilery w social mediach. Biorąc pod uwagę, że jest to finał finałów, może warto przemyśleć taką możliwość?

Drugim sposobem oglądania jest włączenie odcinka na aplikacji HBO GO. Tam również epizod finałowy powinien pojawić się o 3.00, jednak ostatnie tygodnie pokazują, że z powodu przeciążenia serwerów znaleźć je tam można po godzinie 4.30. Warto jednak pamiętać, że aplikacja HBO GO posiada też możliwość „oglądania na żywo”, która umożliwia śledzenie bieżącej ramówki stacji z poziomu aplikacji, więc opcja ta powinna być dostępna już 3.00.

Wersja dla cierpliwych i garstki szczęśliwców

REKLAMA

Jeśli nie możemy wstać rano, a spoilery nam nie straszne, regularna emisja odcinka zaplanowana jest w HBO o 20.10.

Warto także wynotować, że sieć kin Multikino zdecydowała się na pokazanie finałowego odcinka na swoich wielkich ekranach kinowych. Ruch ten podąża za niezwykle udanymi pokazami specjalnymi premierowego odcinka ósmego sezonu, który emitowany był w sieci kin Helios. Specjalne bilety dla użytkowników aplikacji HBO GO (oraz kart Mastercard) były dostępne na stronie Multikina od poniedziałku, 13 maja. Jeśli jesteś zatem jednym ze szczęśliwców, którym udało się zyskać bilet, gratulujemy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA