REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Finałowy odcinek Sense8 jest już dostępny w serwisie Netflix

Ostatni odcinek Sense8 to ukłon Netfliksa w stronę fanów, którzy nie mogli się pogodzić ze skasowaniem ukochanego serialu.

08.06.2018
10:37
Finałowy odcinek Sense8 jest już dostępny w serwisie Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Sense8 to zupełnie unikalna produkcja. Fabuła opowiada o ludziach żyjących w różnych zakątkach świata, którzy pewnego dnia odkrywają, że są ze sobą połączeni. Mogą się wzajemnie zobaczyć, mogą rozmawiać ze sobą. Jednak najważniejsze jest to, iż są w stanie korzystać ze swoich unikalnych zdolności i wspólnie przeżywać emocje - miłosne uniesienia, ból, smutek.

To kapitalny punkt wyjścia do tego, aby móc pokazywać w piękny sposób najróżniejsze zakątki świata. Mamy bowiem postacie z Niemiec, Indii, Islandii, USA, a nawet z Afryki. Bohaterowie są bardzo różnorodni, pochodzą z różnych grup społecznych, mają różne talenty i umiejętności. Dzięki temu na ekranie bardzo często widzimy, jak postacie korzystają nawzajem ze swojej pomocy. Oczywiście najlepiej widać to przy okazji scen akcji.

Sense8 wraca z ostatnim odcinkiem.

Po drugim sezonie serialu Netflix zapowiedział, że to koniec. Nie zaskoczyła mnie ta informacja, bo już na pierwszy rzut oka było widać, że kręcenie serialu na całym świecie i rozmach produkcji musiał swoje kosztować. Okazało się jednak, że Sense8 ma oddanych fanów, którzy postulowali i prosili czerwony serwis VoD o zmianę decyzji. Chociaż nie udało się przywrócić serialu w całości, Netflix pozwolił na dokręcenie jeszcze jednego odcinka.

Finałowy odcinek Sense8 trwa ponad dwie godziny.

REKLAMA

Twórcami serialu są Lana i Lilly Wachowski oraz J. Michael Straczynski. Na ekranie pojawi się Brian J. Smith, Tuppence Middleton, Tina Desai, Doona Bae, Max Riemelt i wielu innych.

Finałowy odcinek pojawił się właśnie w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA