REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist

Finn Jones wystąpi w roli głównej w kolejnej serialowej koprodukcji Marvela i Netfliksa - "Iron Fist". Jones znany jest między innymi z udziału w "Grze o tron" od HBO.

26.02.2016
10:18
Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist
REKLAMA
REKLAMA

Iron Fist będzie następnym, po Daredevilu, Jessice Jones oraz Luke'u Cage'u, komiksowym bohaterem, który doczeka się własnego serialu, realizowanego wspólnie przez Marvela i Netfliksa. Iron Fist to pseudonim wyszkolonego w sztukach walki Daniela "Danny'ego" Randa, który walczy z przestępczością na ulicach Nowego Jorku. W tę rolę wcieli się Finn Jones, 27-letni aktor pochodzący z Wielkiej Brytanii. Jones ma na koncie kilka ról w niezbyt popularnych filmach, jak między innymi "Droga bez powrotu 5" i "The Last Showing", szerszemu gronu widzów może być jednak znany z serialu "Gra o tron", gdzie gra postać ser Lorasa Tyrella.

REKLAMA
iron fist class="wp-image-57152"

Showrunnerem serialu "Iron Fist" jest Scott Buck, odpowiedzialny między innymi za cztery ostatnie sezony "Dextera". Produkcja, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powstanie jeszcze w tym roku - zgodnie z zapowiedziami będziemy mogli się nią cieszyć w listopadzie. Wcześniej w Netfliksie wyląduje drugi sezon "Daredevila" oraz pierwszy "Luke'a Cage'a".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA