REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oto zwiastun wielkiej fuzji seriali CW - Flash, Arrow i Supergirl razem walczą przeciwko Obcym

Przez świat telewizyjnych seriali CW przetoczy się wielkie wydarzenie. Dojdzie do kosmicznej inwazji, którą powstrzymają bohaterowie produkcji "The Flash", "Arrow", "Supergirl" oraz "Legends of Tomorrow".

26.11.2016
15:48
Wielka fuzja seriali CW - Flash, Arrow i Supergirl razem walczą z Obcymi
REKLAMA
REKLAMA

Ziemia zaatakowana po raz 4829! Tym razem najeźdźcy z kosmosu nazywają się Dominatorami. Jak sama nazwa wskazuje, Obcy chcą nas… zdominować, z jakiegoś powodu uważając ludzką rasę na wielkie zagrożenie dla nich samych. Przeciwstawić się im mogą jedynie Avengersi bohaterowie seriali CW.

Flash, Arrow, Supergirl i herosi Legends of Tomorrow łączą siły w wielkim telewizyjnym wydarzeniu.

Walka z Dominatorami została rozłożona na aż cztery odcinki rozmaitych seriali. "Heroes v Aliens", bo tak nazywa się mini-opowieść o walce z kosmitami, rozpocznie się w odcinku "Supergirl" emitowanym już 28 listopada.

REKLAMA

Z tej okazji do sieci trafił powyższy, pełen zwiastun pokazujący fragmenty ujęć z "Heroes v Aliens". Na nim aż roi się od bohaterów seriali "The Flash", "Arrow", "Supergirl" oraz "Legends of Tomorrow". Zarówno tych pierwszoplanowych, jak i nieco mniej znanych.

Nie mam nic przeciwko takim inicjatywom. Ba, wydaje mi się, że to świetny sposób na budowanie spójnego, telewizyjnego uniwersum. Z drugiej strony, całe to "Heroes v Aliens" wydaje się śmiesznie malutkie, gdy porównamy je do nadchodzącego "The Defenders" od Marvela i Netfliksa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA