REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

To musiało się wydarzyć. Flash oraz Arrow stoczą pojedynek w popularnym serialu

Ależ trzeci sezon "The Arrow" jest dobry! Jako niewymagająca, płytka i miałka rozrywka nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego serialu o superbohaterach. No, może poza „Gotham”, które robi na mnie coraz większe wrażenie. Nic zatem dziwnego, że tak dobry towar eksportowy jak zamaskowany łucznik po raz kolejny trafi do serialu „The Flash”. Co interesujące, tym razem w roli oponenta najszybszego człowieka na świecie.

19.11.2014
14:59
To musiało się wydarzyć. Flash oraz Arrow stoczą pojedynek w popularnym serialu
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście nim dojdzie do walki między dwoma herosami, ci już w następnym tygodniu połączą siły, aby wspólnie złapać złoczyńcę Clock Kinga, który debiutował już w serialu „ The Arrow”. Wątek czasu jak ulał pasuje do najszybszego człowieka na ziemi, toteż nie dziwi mnie, że łucznik użyczy Flashowi jednego ze swoich przeciwników. W mojej ocenie to właśnie „Flash” jest serialem słabszym i mniej wciągającym. Tym bardziej przyda mu się pomoc ze strony poważniejszej i posiadającej większą bazę widzów produkcji o Olivierze Queen’ie.

flash 2

Co najciekawsze, dwójka superbohaterów nie tylko pomoże sobie nawzajem, ale stanie również do śmiertelnej konfrontacji.

Nieznane są motywacje za sprawą których Arrow oraz Flash zaczną traktować siebie jako wrogów, ale nie to jest najważniejsze. Z naszego punktu widzenia najbardziej cieszy, że serialowe uniwersum DC zaczyna coraz mocniej ujednolicać swój świat. Chociaż na ten moment jest to zapewne niewykonalne, naprawdę chciałbym usłyszeć jakąś wzmiankę o Gotham albo zobaczyć artykuł w gazecie napisany przez reportera Clarka Kenta. To by było dopiero coś! Rozumiem jednak, że kwestia licencji skutecznie blokuje tego typu niesamowite inicjatywy. Kto wie, może z czasem również to ulegnie zmianie. O ile w kinowych salach to Marvel wygrywa, tak na srebrnym ekranie rządzi DC, które musi stale ewoluować, aby nie stracić pozycji lidera. „Agenci S.H.I.E.L.D”, „Daredevil” oraz „Agent Carter” skutecznie depczą wydawcy komiksów po piętach.

REKLAMA

Na ten moment musimy się jednak zadowolić powstającym crossoverem. Ten będzie się nazywał (jakże odkrywczo!) „Flash vs Arrow” i zostanie wyemitowany 2 grudnia 2014 roku. Zdaniem producentów epizod ma być bardzo ważny dla obu superbohaterów, tworząc stałe zmiany w ich realizacji względem siebie. Ciekawa rozgrzewka przed kinowym Supermanem, który stanie oko w oko z nowym Mrocznym Mścicielem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA