REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmowy "Flash" w rękach debiutanta

Warner Bros. postanowiło powierzyć scenariusz i reżyserię filmu "Flash", kolejnej ekranizacji popularnej komiksowej serii, Sethowi Grahame-Smithowi. Dla 39-latka będzie to reżyserski debiut. 

06.10.2015
12:56
Filmowy Flash w rękach debiutanta
REKLAMA
REKLAMA

Seth Grahame-Smith to amerykański pisarz i scenarzysta, mający na koncie takie książki jak "Duma i uprzedzenie i zombie" oraz "Abraham Lincoln. Łowca Wampirów". Napisał także scenariusz do filmowej adaptacji tego drugiego dzieła, jak również do "Mrocznych cieni" i serialu MTV "Udręk młodego Bergmana", którego dwa odcinki także wyreżyserował. Grahame-Smith nie ma jednak żadnego doświadczenia jeśli chodzi o reżyserię filmów.

flash
REKLAMA

Mimo to Warner Bros. postanowiło zaufać młodemu twórcy i zlecić mu prace nad filmem "Flash", którego budżet ma wynosić około 100 milionów dolarów. Seth Grahame-Smith stał się tym samym następcą duetu Phil Lord-Christopher Miller, którzy pierwotnie mieli napisać i wyreżyserować to widowisko. Odpowiedzialni między innymi za "21 Jump Street" i "Lego Przygoda" zrezygnowali z "Flasha" na rzecz spin-offa "Gwiezdnych wojen", opowiadającego o przygodach młodego Hana Solo.

Zapowiedziany na rok 2018 "Flash" będzie pierwszym filmem kinowym poświęcony tej komiksowej postaci. Losy tego superszybkiego bohatera można obecnie śledzić w serialu "The Flash" - pierwszy odcinek drugiego sezonu ma swoją premierę dzisiaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA