REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz pierwszy zwiastun dokumentu "For the Love of Spock"

Niezwykły film dokumentalny, który chwyci za serce każdego miłośnika "Star Treka" - "For the Love of Spock" - doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

21.07.2016
9:31
Zobacz pierwszy zwiastun dokumentu For the Love of Spock
REKLAMA
REKLAMA

"For the Love of Spock" to dokument stworzony przez Adama Nimoya, syna Leonarda Nimoya, amerykańskiego aktora, który do historii filmu przeszedł przede wszystkim jako odtwórca roli Spocka w serialu "Star Trek" (1966-69) oraz w 8 filmach serii, powstałych w latach 1979-2013. Produkcja opowiada o wszystkim, co związane z tą bodaj najbardziej charakterystyczną postacią - o jej kreacji, wartościach, jakimi się kierowała, jej wpływie i znaczeniu dla widzów i dla poszczególnych widowisk, wreszcie na samym Leonardzie Nimoyu.

REKLAMA

Nim zmarł 27 lutego 2015 roku, Nimoy senior brał czynny udział przy realizacji "For the Love of Spock". W projekt zaangażowali się także inni znani aktorzy i twórcy, związani ze "Star Trekiem": J.J. Abrams, Zoe Saldana, Karl Urban, George Takei, William Shatner czy Zachary Quinto. Całość zapowiada się niezwykle. Premiera filmu zapowiedziana jest na jesień tego roku. Więcej na jego temat możecie przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA