REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fox włącza się do gry? Podobno serial o X-Men jest już w produkcji

Ploty i ploteczki. Serwis Bleeding Cool nie po raz pierwszy sięga do swoich źródeł i ujawnia ciekawe informacje, oczywiście niepotwierdzone. Ptaszki wyćwierkały, że Fox chce dołączyć do walki na telewizyjnym froncie z superbohaterami w tle i zamierza wypuścić serial live-action o X-Men.

07.10.2014
11:36
Fox włącza się do gry? Podobno serial o X-Men jest już w produkcji
REKLAMA

Jak to z ploteczkami bywa nic nie wiadomo na pewno, ale raczej mało prawdopodobne jest, żeby Fox wykorzystał w swoim serialu postacie znane z kina, tj. nową i starą trylogię od Bryana Singera. I to byłoby bardzo racjonalne i mądre podejście do tematu. Świat mutantów Marvela jest tak bogaty, że jest w czym wybierać, a nowy spojrzenie na X-Men pomoże lepiej wyeksponować ich świat.

REKLAMA
all new x-men

Co nie oznacza jednak, że uniwersum z małych i dużych ekranów musi się mijać. Postacie z serialu i filmów mogą żyć obok siebie, a wątki mogą się przeplatać, podobnie jak to ma miejsce w "Agents of S.H.I.E.L.D.". Nie sądzę, żeby Fox szedł w ślady DC/Warner Bros. tworząc odrębne uniwersa dla swoich serialowych i kinowych superbohaterów, chociaż na tak wczesnym etapie i tego nie można wykluczyć. A być może serial X-Men będzie początkiem filmowego rebootu?

REKLAMA

Na jakich zatem komiksach mogłaby opierać się produkcja Foxa? W 1996 roku powstała pierwsza próba zaadaptowania świata X-Men („Generation X” i „Mutant X”) na małe ekrany, co skończyło się bardzo źle. Ale mając do dyspozycji takie serie jak „Uncanny X-Men”, „All-New X-Factor” , „New X-Men” i wiele, wiele innych Fox może w zasadzie zrobić co chce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA