REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Freezer powstanie z martwych w nowym filmie "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F"

W najnowszym numerze magazynu V Jump pojawił się plakat z nadchodzącego filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F". Słowo "Fukkatsu" oznacza w tym przypadku zmartwychwstanie, a "F"... Freezera, którego fanom serii "Dragon Ball" nie muszę chyba przedstawiać.

18.11.2014
9:59
Freezer powstanie z martwych w nowym filmie „Dragon Ball Z: Fukkatsu no F”
REKLAMA
dragon ball z fukkatsu no f
REKLAMA

Na plakacie oprócz starego i "poczciwego" Freezera pojawia się także Son Goku (Songo), Vegeta, Piccolo (lub Szatan Serduszko, jak kto woli), Yamcha, Krilan, ale także Beerus i Whis, czyli bogowie, których mieliśmy przyjemność oglądać w poprzednim filmie "Dragon Ball Z: Battle of Gods". Z kolei na dole plakatu widzimy dwie nowe postacie, są to Sorbet (z prawej) oraz Tagoma (z lewej), czyli żołnierze Freezera, którzy chcą swojego mistrza przywołać do życia za pomocą smoczych kul. "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" w Japonii ma zadebiutować 18-go kwietnia 2015 roku, poniżej widzicie pierwszy zwiastun.

REKLAMA

Freezer po przegranej walce z Son Goku już był właściwie raz "wskrzeszony", a właściwie to posklejany w jedną całość, ale jego przybycie na Ziemię nie wiązało się z ogromną batalią. Wtedy Trunks z przyszłości łatwo rozprawił się z Freezerem, który trafił w końcu w zaświaty. Nawet tam jeden z największych przeciwników Son Goku nie doświadczył zbyt wielu sukcesów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA