REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Friz i Ekipa odpalają projekt „Zostań influencerem”. Szykuje się niezły skok na kasę

Czego jak czego, ale pracowitości Frizowi nie można odmówić. W nowym materiale youtuber zapowiedział projekt pt. „Zostań influencerem”. Wygląda na to, że planuje stworzyć sieć twórców działających pod patronatem Ekipy.

18.05.2021
11:33
friz ekipa zostań influencerem projekt youtube
REKLAMA

Friz jest reklamą samą w sobie. Nie tylko stylem życia, lecz także rodzajem i trybem pracy imponuje dzieciakom, które też by tak chciały. Nie chodzi tu zresztą wyłącznie o kasę, ale też (a być może przede wszystkim) o rozpoznawalność i fakt, że jego życie na wielu youtube'owych materiałach przypomina nieustanną zabawę.

REKLAMA

Friz dobrze wie, jak monetyzować entuzjazm swoich fanów. Swego czasu chwalił się, że produkowana przez niego odzież potrafi wykręcić 10 mln zł obrotu w ciągu roku, o akcji z lodami już nawet nie wspominam. Dlatego też nie dziwi mnie, że w 2020 roku Karol Wiśniewski wyszedł z założenia, że dobry interes może ubić na... kursie. „Jak zostać nr 1 na YouTube” kosztował najpierw okazyjne 249 zł, a później 999 zł. W 16 odcinkach Friz dzielił się swoją wiedzą na temat YouTube'a i zdobytym w pracy doświadczeniem.

Krytycy nie zostawili na materiale suchej nitki. „Tajniki” okazały się banałami czy informacjami, które dało się znaleźć w sieci za darmo w poświęconych odpowiedniej tematyce serwisach. Kurs skupiał się częściej na historii członków ekipy niż na przekazaniu użytecznej wiedzy. W styczniu Wiśniewski poinformował, że w sumie sprzedało się 5 tysięcy kursów i z zaskakującą pokorą przyznał, że część krytyki jest uzasadniona.

Najnowszy projekt Friza to kolejny haczyk na młodych, którzy chcą zrobić karierę w sieci. Nazwa mówi sama za siebie: „Zostań influencerem”.

W jednym z nowszych materiałów zapowiedziano też pokrótce start nowego projektu. Szczegóły nadal są owiane tajemnicą, jednak pod filmem można znaleźć formularz zgłoszeniowy do niego.

ZAWSZE MARZYŁEŚ O BYCIU SŁAWNYM? DOŁĄCZ DO WIELKIEGO PROJEKTU I TWÓRZ TREŚCI NA YOUTUBE!

 — zachęcają twórcy, korzystając z najlepszego z możliwych chwytów.
REKLAMA

Projekt ma być przeznaczony dla wschodzących gwiazd Internetu, nad którymi patronat przejmie Friz z Ekipą. Wygląda to na plan stworzenia sieci kanałów. Być może docelowo Ekipa widziałaby się jako kolejnego (vide Grupa Abstra) niezależnego producenta treści wideo na polskim YouTubie z szerokim portfolio kanałów. Biorąc pod uwagę jej skalę i zasięgi członków, to może być strzał w dziesiątkę. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj, a poniżej obejrzycie odcinek, w którym wspominana jest nowa akcja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA