Jest moc! "Kraina lodu" powróci
"Kraina lodu" to film, który nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością od 2013 roku, kiedy wszedł na ekrany kin. Historia opowiadająca o siostrach Annie i Elsie ma wielu swoich fanów także w Polsce. Wszyscy ci, którzy ciekawi byli dalszych losów postaci, mogą zacierać ręce - "Kraina lodu" powróci. Będzie druga część animacji od Disneya.

REKLAMA