REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest moc! "Kraina lodu" powróci

"Kraina lodu" to film, który nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością od 2013 roku, kiedy wszedł na ekrany kin. Historia opowiadająca o siostrach Annie i Elsie ma wielu swoich fanów także w Polsce. Wszyscy ci, którzy ciekawi byli dalszych losów postaci, mogą zacierać ręce - "Kraina lodu" powróci. Będzie druga część animacji od Disneya.

13.03.2015
9:14
Będzie 2 część Krainy lodu!
REKLAMA
REKLAMA

Kristen Bell, użyczająca w amerykańskiej wersji filmu Annę, na swoim Twitterze zamieściła post, świadczący o tym, że decyzja w sprawie "Frozen 2" została podjęta.

REKLAMA

Z doniesień wynika, że w produkcję sequela "Krainy lodu" będzie zaangażowana ta sama ekipa, która tworzyła pierwszą część. Reżyserem będzie więc Chris Buck, scenariusz napisze Jennifer Lee, a producentem będzie Peter Del Vecho. Szczegóły dotyczące tworzenia filmu nie są jeszcze znane, tak jak i data, kiedy "Frozen 2" miałby wejść do kin.

Jeżeli ktoś z was nie może doczekać się kontynuacji "Krainy lodu" dziś będzie miał ponownie okazję zetknąć się z bohaterkami. Przez emisją "Kopciuszka" od Disneya, który dzisiejszego dnia wchodzi do kin, zostanie wyświetlony krótkometrażowy film "Frozen Fever", przedstawiający losy znanych z "Krainy lodu" bohaterów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA