REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Gambit" z Channingiem Tatumem jest bliżej niż sądziliśmy

Channing Tatum jest krok bliżej pojawienia się w uniwersum X-Men od FOXa. Film "Gambit" dostał oficjalną datę premiery - 7 października 2016 roku, co jest naprawdę świetną wiadomością. Po pierwsze dlatego, że Gambit został ostatnio przez FOX potraktowany po łebkach ("X-Men Origins: Wolverine"), a po drugie dlatego, że projekt wydawał się odległym tematem.

06.01.2015
9:35
„Gambit” z Channingiem Tatumem jest bliżej niż sądziliśmy
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie potwierdzono też obsadzenie w roli głównej Channinga Tatuma. Właściwie to aktor zajął się tym na własną rękę i dodał na swoim Twitterze taki o to wpis:

Remy Etienne LeBeau aka Gambit, mutant stworzony przez Chrisa Claremonta i Jima Lee, zaliczył swój prawdziwy komiksowy debiut w "Uncanny X-Men" #266 w 1990 roku. Nie był może najsilniejszą postacią z paczki X-Men (choć najsłabszą również nie), ale wyróżniał się na tle innych swoim charakterem i podejściem do życia. Niestety Taylor Kitsch nie miał okazji sprostać wymaganiom fanów X-Men, ponieważ scenariusz do "X-Men Origins: Wolverine" był kompletnie do niczego. Channing Tatum dostanie natomiast okazję ku temu i wcieli się w cwaniaczkowatego złodzieja, który potrafi tworzyć energię kinetyczną i ładować nią różne przedmioty.

REKLAMA
channing tatum gambit

Za scenariusz do "Gambita" odpowiedzialny jest Josh Zetumer ("Robocop"), który swoje dzieło oprze na pracach Chrisa Claremonta. Premiera filmu będzie mieć miejsce raptem cztery miesiące po premierze "X-Men: Apocalypse". Warto dodać, że "Deadpool" również pojawi się w 2016 roku. Najwyraźniej FOX w 2016 roku chce stanąć do walki z Marvelem i DC, pewnie dlatego też (słusznie) przesunął datę "Planet of the Apes" na 14-go lipca 2017 roku. Najważniejsze jednak jest to, że "Gambit" nie czeka dłużej w zamrażalce, a Tatum wydaje się pasować do tytułowej roli - aktor jest wielkim fanem tej postaci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA