REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

„Gamechangers” – film o twórcach Grand Theft Auto doczekał się pierwszego spotu

Film „Gamechangers” to jedna z najbardziej nieoczekiwanych produkcji w 2015 roku. Za jej realizację odpowiada stacja BBC, natomiast gwiazdą przedsięwzięcia został sam Daniel Radcliffe.

04.09.2015
9:34
Gamechangers – film o twórcach GTA doczekał się spotu
REKLAMA
REKLAMA

Pojawiło się już kilka świetnych dokumentów pokazujących, jak powstawały kultowe gry wideo. Część z nich zostało wyprodukowanych przez samych twórców, część we ścisłej współpracy z nimi. Chyba jednak nigdy nie było tak, aby wchodzący na ekrany film został zbojkotowany przez producentów, których dotyczy.

„Gamechangers” opowiada o produkcji kolejnych gier z serii Grand Theft Auto, na przełomie lat 2002 – 2005.

Mowa o okresie, w którym na sklepowych półkach ukazało się Grand Theft Auto III, Vice City oraz San Andreas. Świetny czas w życiu gracza. Premierze każdej kolejnej gry z GTA w tytule towarzyszyły ogromne kontrowersje, ekscytacja fanów i stronnicze artykuły i materiały w mediach, dotyczące przemocy w grach wideo oraz ich negatywnego wpływu. Oczywiście cała ta wrzawa była Rockstarowi jak najbardziej na rękę. W końcu żaden wydawca nie pogardzi darmową reklamą.

Historię serii oraz poczynania wydawcy zobaczymy na kanale BBC z perspektywy Sama Housera – współzałożyciela Rockstar Games. To właśnie w niego wciela się brodaty Daniel „nie jestem Harry” Radcliffe, którego możemy zobaczyć na poniższym materiale filmowym:

REKLAMA

Żeby było ciekawiej, film „Gamechangers” to inicjatywa, której Rockstar stanowczo się sprzeciwia. Ba, doszło nawet do tego, że wydawca gier wideo wytoczył proces stacji BBC, która produkuje widowisko. Kto wie, może to kolejna zaplanowana strategia R*, obliczona na większe zainteresowanie nadchodzącym tytułem? Niezależnie od tego, „Gamechangers” to jedna z tych produkcji, które po prostu muszę obejrzeć.

Niestety, dokładna data premiery wciąż nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA