REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Garfield po raz kolejny trafi na kinowe ekrany

Bodaj najsłynniejszy kot świata, nienawidzący (między innymi) poniedziałków, pająków i poranków Garfield kolejny raz spróbuje podbić ekrany kin. Tym razem z powodzeniem? 

24.05.2016
10:24
Garfield po raz kolejny trafi na kinowe ekrany
REKLAMA
REKLAMA

Studio Alcon Entertainment wykupiło prawa do Garfielda od jego twórcy, Jima Davisa, z zamiarem stworzenia następnego filmu animowanego z rudym kotem w roli głównej. Pieczę nad widowiskiem sprawować będzie sam Davis w roli producenta wykonawczego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy planowana jest premiera nowego "Garfielda", ani kto miałby podłożyć głos głównemu bohaterowi.

garfield class="wp-image-29767"

Garfield zaistniał w komiksie, wydanym po raz pierwszy 19 czerwca 1978 r.. W latach osiemdziesiątych paski komiksowe opowiadające o perypetiach tego zwierzaka zyskały olbrzymią popularność, co zaowocowało powstaniem "Garfield i przyjaciele", która cieszyła się dużą oglądalnością. Pierwszy film kinowy wszedł na ekrany w 2004 roku - było to połączenie filmu aktorskiego i CGI. Umiarkowanie udane widowisko dwa lata później doczekało się sequela. W obu tych produkcjach głosu Garfieldowi użyczył Bill Murray.

REKLAMA
garfield film class="wp-image-69949"

Oba kinowe filmy obroniły się co prawda jeśli chodzi o wyniki w Box Office, ale były dalekie od ideału. Zarzucano im między innymi dość niski poziom żartów i scenariusza, nie mających w dodatku wiele wspólnego z komiksowym czy kreskówkowym "Garfieldem". Oby tym razem było inaczej, ta kultowa postać zasługuje na porządne widowisko.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA