REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie jest Wally? Niebawem będziemy go szukać na ekranach kin

Wally znikał już między innymi w serialu animowanym, książkach i grach wideo. Najwyższy czas na film kinowy. Pomysł, by przenieść "Gdzie jest Wally?" na duży ekran wykiełkował w Hollywood już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz ktoś bierze się za niego na poważnie. 

10.03.2016
10:04
Gdzie jest Wally? Niebawem będziemy go szukać w kinie
REKLAMA
REKLAMA

"Gdzie jest Wally?" to seria książeczek dla dzieci autorstwa angielskiego ilustratora Martina Handforda. W każdym wydaniu znaleźć można było grafiki przedstawiające tłum ludzi, pośród których należało odnaleźć tytułowego bohatera, Wally'ego, ubranego w charakterystyczny czerwono-biały sweter i czapkę z pomponem. Seria okazała się fenomenem, który szybko przeniósł się na inne nośniki - na jej podstawie powstały między innymi komiksy, gry wideo i serial animowany. W Hollywood od dawna próbowano go zaadaptować także na grunt kina, jak dotąd jednak bezskutecznie.

REKLAMA
gdzie jest wally 2 class="wp-image-60787"

To oczywiście nie znaczy, że pomysł upadł. Nową próbę wyprodukowania go podejmie duet Seth Rogen i Evan Goldberg, znany między innymi z "Wywiadu ze słońcem narodu". Nie wiadomo na razie, na czym miałby polegać film i w jaki sposób postać Wally'ego miałaby się odnaleźć na wielkim ekranie, ale producencki duet ma na to ponoć kilka pomysłów. Miejmy nadzieję, że udanych, bo mierzą się z niełatwym zadaniem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA