REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fryderyki: gdzie obejrzeć galę? Na scenie m.in. Szczyl, Julia Wieniawa i Behemoth

Zbliża się kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych. Fryderyk Festiwal 2023 w tym roku będzie miał miejsce na śląskiej Arenie Gliwice i już 22 kwietnia ze sceny usłyszeć będzie można przedstawicieli różnorodnych gatunków muzycznych, m.in. Szczyla, T.Love, Julię Wieniawę i zespół Behemoth. Galę wręczenia Fryderyków będą mieli okazję zobaczyć nie tylko posiadacze biletów na wydarzenie, ale również telewidzowie.

22.04.2023
8:45
Fryderyki: gdzie obejrzeć galę? Na scenie m.in. Szczyl, Julia Wieniawa i Behemoth
REKLAMA

Przyznawane od 1995 roku Fryderyki, z każdą edycją coraz mocniej rozgrzewają branżę muzyczną. Wśród tegorocznych nominowanych artystów znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło za album "Lata Dwudzieste" oraz Ralph Kaminski z albumem "Bal u Rafała". Oprócz nominacji w kategorii pop, znaleźli się także przedstawiciele rapu - Szczyl i Magiera z albumem "8171" oraz Pezet i jego krążek "Muzyka Komercyjna", a także Dezerter z albumem "1986 Co będzie jutro?" i "Hau Hau!", krążek zespołu T.Love. Pełna lista nominowanych dostępna jest na oficjalnej stronie Fryderyków.

REKLAMA

O oprawę muzyczna zadbają znane na polskiej scenie muzycznej nazwiska: Julia Wieniawa, Sara James, Mrozu, Szczyl, Smolasty i Behemoth. W tym roku gala wręczania Fryderyków odbędzie się Gliwicach na śląskiej Arenie Gliwice.

Gdzie obejrzeć Fryderyk Festiwal 2023? Gala emitowana będzie w telewizji TVN

REKLAMA

Już 22 kwietnia na antenie telewizji TVN o godzinie 21:35 rozpocznie się emisja tegorocznej gali wręczania Fryderyków. Muzyczne wydarzenie poprowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. 

Utwór z nominowanego do Fryderyka albumu "Lata Dwudzieste" autorstwa Dawida Podsiadło
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA