REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rozczarowani od dziś w Netfliksie. To nowa animacja od twórcy Simpsonów i Futuramy

O Rozczarowanych głośno jest od jakiegoś czasu. Informacja, że Matt Groening stworzy dla Netfliksa nową animację, zelektryzowała wszystkich sympatyków Simpsonów i Futuramy. Dziś możemy przekonać się, co z tego wyszło. Serial trafił właśnie do serwisu.

17.08.2018
9:06
Rozczarowani - nowy seriaal animowany dla dorosłych od dziś w Netflix Polska
REKLAMA
REKLAMA

Netflix coraz śmielej poczyna sobie w temacie animacji, niekoniecznie tylko dla dorosłych. Poza tym, że na platformie mamy do obejrzenia sporo tego rodzaju tytułów, nie będących produkcjami oryginalnymi serwisu, czyli takimi, które ma w danym kraju na wyłączność bądź przyczynił się do ich produkcji, Netflix tworzy swoje własne tytuły. Ma BoJacka Horsemana, Final Space, Łowców Trolli, Nie ma jak w rodzinie czy Big Mouth.

Teraz do tych tytułów dołączyli Rozczarowani. Do serwisu trafił 1. sezon produkcji.

REKLAMA

Nowy serial Netfliksa opowiada o trójce charakternych i szalonych bohaterów: księżniczce Bean, jej demonie o imieniu Luci oraz elfie Elfo. Cała trójka to grupa przyjaciół, którzy mają dar mieszania się w niezwykłe przygody, pełne absurdalnych sytuacji. I taki właśnie jest ten serial - absurdalny. A jego bohaterowie? Choć żyją w krainie Dreamland, są zwyczajnie źli i pozbawieni skrupułów. Mają w nosie zasady, chcą tworzyć swoje własne. A jak im się to udaje? Odpowiedź znajdziecie w pierwszych dziesięciu odcinkach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA