REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Einstein grający Lady Gagę na skrzypcach. Zobacz zwiastun serialu "Geniusz"

Tę pozycję wypada wpisać na listę „obowiązkowo do obejrzenia”. National Geographic właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun serialu „Geniusz”, opowiadającego o życiu Alberta Einsteina.

05.02.2017
10:39
Geniusz to serial National Geographic o Einsteinie.
REKLAMA

Spot reklamowy nosi wymowną nazwę „Bad Romance” – odnosi się on oczywiście do burzliwego życia uczuciowego, które wiódł Einstein, lecz także jest ściśle związany z treścią samej zapowiedzi. 45-sekundowy materiał przedstawia bowiem Alberta Einstein (w tej roli Geoffrey Rush) grającego na skrzypcach… utwór Lady Gagi o tym samym tytule.

REKLAMA

Emocjonalnemu wykonaniu utworu towarzyszą przebitki zagraconego gabinetu, wypełnionego książkami i odręcznymi notatkami walającymi się po wszystkich kątach.

Zarówno tytuł jak i dobór utworu w spocie nie są przypadkowe. Zostanie on wyemitowany podczas finału Super Bowl 2017, w przerwie którego swój koncert zagra właśnie Lady Gaga.

„Geniusz” to serial fabularny oparty częściowo o głośną biografię „Einstein: Jego życie, jego wszechświat”.

Za produkcję opowiadają Brian Grazer i Ron Howard. W serialu poznamy historię człowieka, który na dobre zmienił świat nauki, począwszy od okresu jego młodości, gdy jeszcze jako pracownik urzędu patentowego ubiegał się o posadę na uniwersytecie.

Magazyn Rolling Stone uznał „Geniusza” za jeden z 25 najbardziej oczekiwanych seriali roku.

REKLAMA

Trudno się z tym nie zgodzić. Biorąc pod uwagę obsadę, producentów i doskonałą jakość realizacji, z jakiej słynie National Geographic, możemy spodziewać się prawdziwej serialowej uczty.

To również doskonała okazja, by dowiedzieć się o Einsteinie czegoś więcej, niż E=MC2. Premiera w Polsce już 23 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA