REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy szef w Orange Is the New Black. Magda Gessler robi rewolucję w więziennej kuchni

Dla Magdy Gessler nie ma rzeczy niemożliwych. Przejechała już całą Polskę wzdłuż i wszerz, próbując nawrócić restauratorów oszczędzających na jedzeniu. Teraz przyszedł czas na więzienną kuchnię z serialu Orange Is the New Black. Tam też trzeba zrobić porządek!

27.07.2018
13:05
gessler orange is the new black
REKLAMA
REKLAMA

Co by nie mówić o Netfliksie, jedno trzeba serwisowi przyznać - ma dobrych ludzi od marketingu. Ich reklamy, kampanie i to, w jaki sposób prowadzą media społecznościowe (odnoszę się głównie do Polski), to strzał w dziesiątkę. Są naprawdę zabawne, na luzie, widać, że Netflix ma na siebie pomysł także i u nas i - co więcej - potrafi go zrealizować lokalnie.

W nowej kampanii, promującej 6. sezon Orange Is the New Black, pojawia się sama Magda Gessler.

Restauratorka, prowadząca program Kuchenne rewolucje od wielu lat, spotkała Rudą, która w serialu odpowiada za więzienną kuchnię. Czy Red truje ludzi?

Cóż, Magda Gessler jest najwidoczniej większym postrachem niż Rosjanka odsiadująca od dłuższego czasu wyrok w Litchfield. Udało jej się nieco zmienić nastawienie Rudej, która - powiedzmy to sobie wprost - nie ma najłatwiejszego charakteru i wielokrotnie dawała popalić swoich koleżankom zza krat.

Czy w 6. sezonie dziewczyny, które trafiły do zakładu o zaostrzonym rygorze, będą mogły liczyć na smaczne posiłki?

REKLAMA

Miejmy nadzieję, że Gessler będzie czuwać. Besos!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA