REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Muzykę do najnowszego zwiastuna Ghost in the Shell stworzył sam Steve Aoki. Podkręćcie bass

Światowa premiera świetnie zapowiadającego się Ghost in the Shell ze Scarlett Johannson będzie miała miejsce już 31 marca! Z tej okazji za muzyczny remiks do zwiastuna wziął się sam Steve Aoki.

08.03.2017
11:28
Ghost in the Shell
REKLAMA
REKLAMA

Steve Aoki to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na całym świecie. Amerykanin nie zna takiego terminu jak spokój czy odpoczynek. Aoki daje średnio 250 (!!!) koncertów rocznie. Nie tylko w Stanach, ale na całym globie. Na jego pierwszej solowej płycie pojawiły się takie sławy jak LMFAO, Kid Cudi, will.i.am oraz Lil Jon. To wystarczyło, aby otrzymać nominację do Grammy.

Poza koncertami, Steve Aoki angażuje się również w masę projektów. Również takich dla graczy. Przykładowo fani Dragon Ball Xenoverse 2 mogli spotkać jego awatara na serwerach gry i poprosić o włączenie unikalnych kawałków muzycznych, skomponowanych specjalnie na potrzeby mangowej bijatyki z elementami MMO oraz RPG.

Teraz Steve Aoki bierze udział w promocji filmu Ghost in the Shell.

Jego doświadczenie w tworzeniu muzyki elektronicznej świetnie komponuje się z futurystycznym klimatem samego filmu. Pewnie z tego powodu światowej klasy DJ został poproszony o wykonanie remiksu na potrzeby najnowszego zwiastuna Ghost in the Shell. Niestety, co łatwo przewidzieć, kawałek nie podoba się ortodoksyjnym fanom GitS.

REKLAMA

Jest szybko. Jest intensywnie. Jest dynamicznie. Przy okazji materiał reklamowy pokazuje kilka nowych, nieziemsko efektownych sekwencji walki. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Ghost in the Shell w kinie. Najnowszy trailer jedynie podkręca atmosferę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA