REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz pierwszy teaser aktorskiego "Ghost in the Shell"

W sieci wylądował właśnie pierwszy teaser - a w zasadzie: pięć teaserów - powstającego filmu aktorskiego, będącego adaptacją kultowej mangi "Ghost in the Shell". 

22.09.2016
9:10
Ghost in the Shell
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy materiał wideo z "Ghost in the Shell" został podzielony na pięć krótkich, kilkunastosekundowych części. W każdej z nich możemy zobaczyć fragment innej sceny - w większości z nich pojawia się grana przez Scarlett Johansson major Motoko Kusanagi. Jakkolwiek produkcja Paramount Pictures wzbudzała dotąd szereg kontrowersji, związanych między innymi z doborem aktorki do roli głównej, teaser prezentuje się szalenie efektownie i mocno zaintrygował mnie tym widowiskiem, wobec którego do tej pory pozostawałem obojętny.

REKLAMA

"Ghost in the Shell" reżyseruje Rupert Sanders. Scenariusz na podstawie mangi Masamunego Shirowa napisali  Jamie Moss oraz Jonathan Herman. W filmie obok Johansson pojawią się również Michael Pitt, Michael Wincott, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Christopher Obi czy Juliette Binoche. Premiera zaplanowana jest na  29 marca 2017.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA