REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Gina Carano kontratakuje. Dzięki pomocy prawicowego portalu aktorka zrealizuje własny film

Gina Carano tyle co została zwolniona przez Lucasfilm, a już przeszła do kontrataku. Aktorka znana z „The Mandalorian” zrealizuje własny film we współpracy z konserwatywnym portalem „The Daily Wire”.

12.02.2021
20:13
gina carano afera film
REKLAMA
REKLAMA

Gina Carano od dłuższego czasu jest solą w oku Disneya. Była gwiazda MMA zaistniała w zbiorowej świadomości widzów dzięki swojej roli w „The Mandalorian”, gdzie wcielała się w postać walczącej dla Nowej Republiki Cary Dune. Jej bohaterka okazała się cieszyć taką popularnością, że miała otrzymać własny spin-off. Na te pogłoski fani co prawda się ucieszyli, ale zażądali zmiany aktorki. Powodem okazały się jej poglądy. Poszło o zachowanie w mediach społecznościowych, gdzie Carano wykazywała się pandemiosceptycyzmem, rasizmem i wyśmiewała osoby LGBT. Dzisiaj przelała się czara goryczy.

Na swoim Instagramie Gina Carano opublikowała post (już usunięty), w którym porównała się do ofiar holocaustu, pytając retorycznie czym różni się współczesna nienawiść do osób o innych poglądach od mordowania Żydów przez nazistów w czasie II wojny światowej. Na Twitterze szybko zaczął trendować #FireGinaCarano. Nie trzeba było długo czekać na reakcję od Lucasfilm. Firma w przesłanym do mediów oświadczeniu poinformowała, że aktorka nie jest już przez nią zatrudniona. Co więcej studio zdecydowanie odcięło się od jej poglądów.

Gina Carano kontratakuje

Gina Carano nie załamała się, a zdecydowała się na kontratak. Jak podaje Deadline, aktorka zaczyna prace nad swoim filmowym projektem, który zrealizuje we współpracy z prawicowym portalem „The Daily Wire”.

REKLAMA

„The Daily Wire” pomaga spełnić jedno z moich marzeń — rozwinąć i wyprodukować własny film. Płakałam, a moje modlitwy zostały wysłuchane. Daje to nadzieję każdemu, kto żyje w strachu przed totalitarną mafią. Tyle co zaczęłam wyrażać swoje poglądy, a teraz jest moja wolność słowa jest bardziej wolna niż kiedykolwiek wcześniej i mam nadzieję, że zainspiruje to innych. Nie mogą nas anulować, jeśli im na to nie pozwolimy — twierdzi Gina Carano.

Gina Carano nie tylko będzie producentką, ale też wystąpi w planowanym filmie. Szczegóły na razie nie są znane. Wiadomo jednak, że „The Daily Wire” będzie dystrybuowało to własnymi kanałami, chcąc rozwijać swoją jednostkę, odpowiedzialną za rozrywkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA