REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Damon Albarn zapowiada nową płytę Gorillaz. Premiera jeszcze tego lata

Minęło kilkanaście miesięcy od wydania poprzedniego albumu brytyjskiej grupy, a tymczasem Gorillaz zapowiada już kolejne wydawnictwo. Najlepsze jest jednak to, że dzieli nas od niego równo miesiąc.

29.05.2018
13:13
Grupa Gorillaz zapowiada nowy album. The Now Now jeszcze tego lata
REKLAMA
REKLAMA

Informację o nowym krążku ogłosił lider grupy, Damon Albarn na swoim profilu na Twitterze. Krótka zapowiedź nie mówi zbyt wiele, ale znacznie ważniejsze jest to, co znaleźć można w samej treści wiadomości, mianowice datę premiery płyty.

Krążek Gorillaz The Now Now zadebiutuje już 29 czerwca.


Obok powyższej zapowiedzi pojawiały się również grafiki i plakaty z hasłem "NO MORE UNICORNS ANYMORE". Od jakiegoś czasu działa również strona thenownow.tv, która - możemy tak zakładać - ma promować nowy album. Jak na razie znaleźć można na niej jedynie ten krótki filmik, który pojawił się również w powyższym poście.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Gorillaz wrócił w zeszłym roku z płytą Humanz. Zespół nie nagrywał przez 7 lat, więc kolejne wydawnictwo - wydane w tak krótkim czasie – może być niemałym i pozytywnym zaskoczeniem. The Now Now ma być politycznym komentarzem do spraw dość aktualnych. Krążek ma omawiać temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Zapowiada się więc nie tylko interesująco, ale zapewne również kontrowersyjnie.

Fani zespołu będą mogli posłuchać Gorillaz na żywo jeszcze w tym roku. Grupa pojawi się na festiwalu Open’er w Gdyni już 6 lipca 2018 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA