REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Śledzicie rozgrywki Ligi Mistrzów? Cyfrowy Polsat przygotował dla was specjalną grę

Cyfrowy Polsat chce rozbudzić w swoich klientach piłkarskie emocje. Gra Liga, czyli zręcznościowa gra przeglądarkowa związana z Ligą Mistrzów, już ruszyła.

27.09.2018
17:53
gra liga cyfrowy polsat liga mistrzow
REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczęły się już rozgrywki tegorocznej Ligi Mistrzów. Cyfrowy Polsat, który nabył prawa do transmisji ze spotkań, przygotował dla fanów sportowych zmagań minigrę w przeglądarce, w której będą mogli wygrać m.in. bilety na mecze oraz pakiety telewizyjne umożliwiające oglądanie rywalizacji.

Zręcznościowa zabawa dla fanów piłki nożnej, czyli Gra Liga.

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba przejść na stronę internetową graliga.pl na urządzeniu mobilnym. W formularzu należy podać swój numer telefonu, a następnie kliknąć link wysłany w wiadomości przez organizatora. Po wzięciu udziału w grze twórcy na podany numer wyślą SMS-em informację o ewentualnej wygranej.

Po zarejestrowaniu numeru strona uruchomi minigrę. Zadaniem gracza jest zapamiętanie i odtworzenie kolejności, w której podświetlane będą herby klubów piłkarskich, co zajmuje góra kilka sekund. Nie brzmi to też przesadnie skomplikowanie.

Osoby, które wykonają to zadanie poprawnie, będą miały szansę na zdobycie nagród. W zabawie można wziąć udział raz dziennie, a Cyfrowy Polsat zachęca do dodania strony Gra Liga jako nowej zakładki w przeglądarce internetowej.

gra liga cyfrowy polsat liga mistrzow nagrody class="wp-image-205831"

Gra Liga to szansa na tematyczne nagrody związane z Ligą Mistrzów.

W puli znalazły się między innymi bilety na mecze Ligi Mistrzów oraz oficjalne gadżety UEFA. Oprócz tego można liczyć na sprzęty elektroniczne marki Samsung oraz pakiety Ipla Polsat Sport Premium, które pozwolą na oglądanie rozgrywek przez internet.

Oprócz tego Polsat będzie oferował zwycięzcom promocje na swoje usługi, w tym pierwsze 12 miesięcy abonamentu na telewizję, internet i telefon bez żadnych opłat. Pełna lista nagród prezentuje się następująco:

REKLAMA
  • bilety na mecze grupowe Ligi Mistrzów UEFA;
  • telefony Samsung A6;
  • słuchawki Samsung U Flex i Level Active;
  • oficjalne gadżety Ligi Mistrzów UEFA – piłki, czapki, szaliki, parasolki, plecaki, koszulki;
  • tysiące pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA;
  • oferty specjalne od Cyfrowego Polsatu i Plusa z abonamentami na telewizję, telefon lub Internet przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

Gra będzie aktywna od dziś aż do 17 grudnia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA