REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. TV
  3. Seriale

"Gra o Tron": 4 sezon w Polsce już dzień po premierze

Jeden dzień - tylko tyle (albo aż tyle) będziemy musieli czekać na emisję w Polsce nowych odcinków czwartego sezonu serialu "Gra o Tron" po ich premierze w USA. Będą one dostępne w HBO i HBO GO. 

24.03.2014
13:56
„Gra o Tron”: 4 sezon w Polsce już dzień po premierze
REKLAMA

W niedzielę, 6 kwietnia o godzinie 22 najchętniej piracony serial ubiegłego roku, "Gra o Tron", powróci w USA z nowym sezonem. Już następnego dnia abonenci HBO i użytkownicy usługi HBO GO będą mogli obejrzeć go w polskiej wersji językowej.

REKLAMA

W czwartym sezonie obok znanych nam już aktorów, zobaczymy także kilku nowych. W rolę Hizdahr zo Loraq wcieli się Joel Fry, jako Mace Tyrell wystąpi Roger Ashton-Griffiths, a jako książe Oberyn Martell - Pedro Pascal. Pojawią się także nowe twarze, które wcielą się w już znane postaci - Michiel Huisman zastąpi Eda Skreina (Daario Naharis), a Hafthor Julius Bjornsson wystąpi jako Gregor “Góra, która jeździ” Clegane zamiast Iana Whyte’a.

HBO GO to  internetowy serwis, który zapewnia nieograniczony dostęp do programu HBO za pomocą komputera, urządzeń mobilnych oraz telewizora lub dekodera z odpowiednią aplikacją. Aby móc z niego korzystać należy posiadać wykupiony abonament u jednego z operatorów, którzy obsługują tę usługę. Ewentualne opłaty i ich wysokość uzależnione są od umowy podpisanej z operatorem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA