REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dużo nowych zdjęć z szóstego sezonu serialu "Gra o tron"

HBO udostępniło ponad dwadzieścia niepublikowanych wcześniej zdjęć z szóstego sezonu "Gry o tron". Większość z nich nie zdradza niczego nowego, jednak na niektórych możemy zobaczyć, jaki los spotkał wybranych bohaterów serialu. Uwaga na potencjalne spoilery.

12.02.2016
9:55
Dużo nowych zdjęć z szóstego sezonu serialu Gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Kto umarł, a kto przeżył? To pytanie zadaje sobie większość fanów serialu "Gra o tron" od czasu dramatycznego zakończenia piątego sezonu. Największe zainteresowanie budzi oczywiście los Jona Snow, ale jeśli liczyliście, że przed premierą nowej serii dowiecie się czegoś na jego temat, to będzie rozczarowani. To najmocniejsza karta HBO i nie zdziwię się, jeśli to, czy Jon żyje czy nie zostanie ujawnione nawet w kilku pierwszych odcinkach szóstej odsłony serialu.

gra o tron sezon 6 17 class="wp-image-59759"
Iwan Rheon jako Ramsay Bolton. Zdjęcie: Helen Sloan/HBO

[gallery size="full" link="file" ids="59763,59751,59747"]

Co innego Myrcella. Przyszłość tej postaci wydawała się przesądzona, ale scenarzyści "Gry o tron" przyzwyczaili nas do niespodzianek i zwrotów akcji. Jak się jednak wydaje, w tej kwestii raczej ich nie uświadczymy. Na jednym ze zdjęć otruta księżniczka leży przykryta kirem, na innym jej ciało spoczywa na katafalku.

Szósty sezon serialu "Gra o tron" trafi na antenę 24 kwietnia.

REKLAMA
gra o tron sezon 6 15 class="wp-image-59757"
Dean-Charles Chapman jako Tommen Baratheon i Nikolaj Coster-Waldau jako Jaime Lannister. Zdjęcie: Helen Sloan/HBO
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA